مدیریت در باربری

نکات مهم مدیریت در باربری

مدیریت در باربری 

مدیریت در باربری و توجه به نکات مربوطه می تواند باعث کاهش دغدغه های شما شود. مدیریت در باربری تنها مختص به افراد نیست بلکه شرکت های باربری نیز با رعایت مواردی که در این مطلب به آن اشاره می شود گام مهمی در مدیریت کردن اوضاع خواهند داشت. پس باموضوع مدیریت در باربری با ما همراه باشید.

باربری و اسباب کشی جزو آن دسته از مواردی محسوب می شود که فشار و استرس زیادی به افراد وارد می کند. بسیاری از افرادی که برای اولین بار اقدام به باربری می کنند اغلب نکات را نمی دانند . به همین دلیل اشتباهات زیادی را مرتکب می شوند. برای یک باربری موفق و مدیریت در باربری شما را راهنمایی خواهیم کرد.

عجله نکنید ! 

بهتر است عجله نکنید و صبور باشید. داشتن صبر در تمام کارها قطعا شما را به موفقیت می رساند. اگر برای اولین بار قصد دارید اسباب کشی کنید و یا محموله خود را به وسیله ماشین های باربری یا شخصی جابجا کنید باید به اندازه کافی صبر داشته باشید. زیرا عجله کردن یکی از مهم ترین عواملی است که می تواند شما را دچار خسارات جانی و مالی کند. اغلب باربری هایی که با عجله انجام می شوند شاهد شکستن ظروف و تخریب اسباب در آن ها هستیم . همچنین در باربری بین شهری ، تصادفات جاده ای در حین مسیر یکی دیگر از پیامدهای منفی در این باره است.

تقسیم وظایف کنید ! 

از مهم ترین فاکتورهایی که نشان دهنده عدم مدیریت در باربری است تقسیم نکردن وظایف است. افراد تصور می کنند که خودشان به تنهایی می توانند تمام کارها را انجام دهند . در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. اگر شما وظایف را بین اعضای خانواده تقسیم نکنید قطعا انجام کارها زمان طولانی تری از شما خواهد گرفت. یکی دیگر از مواردی که در این بخش حائز اهمیت است توجه به نحوه بسته بندی و حفظ کردن جای وسایل است. اگر بدانید که هر وسیله ای در چه کارتن و جعبه ای بسته بندی کرده اید بعدا می توانید راحت تر آن را پیدا کنید و نیازی نیست که تمام جعبه ها را باز کنید !

بسته بندی را صحیح انجام دهید !

بسته بندی صحیح باعث می شود که وسایل شما در امان بمانند. به طور مثال اگر قصد دارید ظروف شکستنی مانند لیوان و کریستال را بسته بندی کنید به شما پیشنهاد می کنیم از دستمال های پارچه ای، کاغذ باطله و مجله برای قرار دادن در بین ظروف کمک بگیرید. انجام این کار باعث می شود تا حرکت ماشین باربری و  تکان های آن موجب شکستن وسایل نشود.

اگر به بسته بندی وسایل اشراف کافی ندارید بهتر است از شرکت های باربری بخواهید تا با فرستادن نیروهایی با تجربه و با سابقه وسایل شما را به بهترین نحو بسته بندی کنند. برخی از افراد فکر می کنند که این کار برای آن ها هزینه زیادی در بر خواهد داشت اما اگر دقت کنید می بینید که بسته بندی صحیح وسایل می تواند از شکستن آن ها و تحمیل هزینه مالی به شما جلوگیری کند. امروزه بسیاری از مردم به دلایل مختلف مانند مشغله های کاری، ناتوانی جسمانی و عدم تجربه ترجیح می دهند از این خدمات استفاده کنند.

مدیریت در باربری

از تجربیات دیگران استفاده کنید !

اگر در اطراف شما کسی وجود دارد که به تازگی اسباب کشی کرده و یا از خدمات شرکت های باربری استفاده کرده است با او مشورت کنید. استفاده از تجربیات دیگران به میزان قابل ملاحظه ای شما را موفق می کند. پرسش درباره مسائل مختلف باربری و کسب اطلاعات کافی قبل از اقدام به اسباب کشی از نکات مهم در مدیریت در باربری به شمار می رود.

کنترل اوضاع را در دست بگیرید ! 

ممکن است در حین اسباب کشی دچار مشکلاتی مانند افتادن و شکستن یک وسیله پیش آید. از این اتفاق عصبانی نشوید زیرا امری بسیار طبیعی است. به خود مسلط باشید و تلاش کنید که کنترل اوضاع را در دست بگیرید. به آرامی کار کردن و حفظ خونسردی باعث جلو افتادن کارها خواهد شد.

از خدمات شرکت های باربری استفاده کنید !

در سال های اخیر شرکت های باربری گسترش زیادی پیدا کرده اند. شرکت باربری وزمه نیز با ارائه خدمات و سرویس های عالی توانسته به میزان چشم گیری رضایت مشتریان را جلب کند. استفاده از خدمات این نوع شرکت ها باعث کاهش استرس و نگرانی شما خواهد شد. بسیاری از خدمات باربری به وسیله نرم افزارها و اپلیکیشن ها نیز قابل انجام است و کافی است تا شما آن را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید و از امکانات آن لذت ببرید. اپلیکیشن حمل و نقل بار وزمه باعث شده تا شما با صرف کمترین هزینه از خدمات شرکت حمل و نقل بین شهری استفاده کنید.

کارها را در زمان خود انجام دهید !

یکی از توصیه های بسیار مهم و کاربردی این است که به هیچ عنوان کارهای خود را به دقیقه نود موکول نکنید. زیرا ممکن است شرایط بر طبق برنامه ریزی شما پیش نرود و نتوانید به موقع اسباب کشی کنید. بهترین کار این است که یک چک لیست تهیه کنید و سر حوصله و زمان مناسب تمام کارهای خود را به سرانجام برسانید.

مدیریت در شرکت های باربری 

پس از اینکه به بیان نکاتی در خصوص مدیریت در باربری برای مشتریان اشاره کردیم در این بخش نوبت به این می رسد که درباره مدیریت باربری در شرکت ها نیز سخن بگوییم.

مدیریت در باربری

زمان بندی دقیق

شرکت های خدمات باربری اگر می خواهند که در کار خود موفق باشند باید یک برنامه ریزی و زمان بندی دقیق داشته باشند و به این معنی که باید زمان دقیق بارگیری و تخلیه بار را بدانند و همیشه با مشتری خوش قول باشند. بد قولی و عدم انجام تعهدات در امور خدماتی از مهم ترین فاکتورها در از دست دادن اعتماد مشتریان محسوب می شود.

استفاده از نیروهای با سابقه و مجرب

اغلب شرکت های باربری از نیروهای مجرب، با سابقه و خوش نام استفاده می کنند. بکار گیری افرادی که مسئولیت و تعهد کاری ندارند می تواند اعتبار شما را نزد مشتریان از بین ببرد و شما به عنوان یک شرکت بی اعتبار نشان دهد.

استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مناسب

همیشه باربری ها برای اسباب کشی منزل نیست. اگر شما دارای یک شرکت خدماتی هستید قطعا برای حمل بارهایی با وزن و تناژ بالا به سراغ شما خواهند آمد. شما برای حمل این بارها باید حتما از تجهیزات و ماشین آلات مناسب برخوردار باشید. زیرا بارگیری و تخلیه آن ها امری بسیار حساس و زمان بر خواهد بود.

بیمه کردن بار 

شرکت های معتبر باربری اقدام به ارائه بیمه نامه می کنند. وجود بیمه نامه باعث می شود تا اگر در طی مسیر اتفاقات غیر قابل پیش بینی مانند واژگونی ، اتش سوزی، صاعقه و …. رخ داد بیمه اقدام به پرداخت خسارت کند. بیمه کردن بار می تواند باعث افزایش هزینه باربری شود اما قطعا به نفع شما بوده و از ریسک بیشتر جلوگیری خواهد شد.

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *