اپلیکیشن حمل و نقل بار
سامانه هوشمند چند کاربره

شما به عنوان یک راننده، صاحب بار و یا یک شرکت باربری می توانید به کمک اپلیکیشن حمل و نقل بار ، استخدام شوید، بار خود را ارسال کنید و سفارشات زیادی را دریافت کنید. به همین راحتی! فقط نیاز به دانلود اپلیکیشن دارید.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

ویژگی های اپلیکیشن حمل و نقل بار

سرعت بارگذاری بالا

وجود مناقصه

دسترسی به نقشه 

امکان اعمال فیلتر

دارای امنیت بالا

کاربری آسان

انواع خدمات اپلیکیشن حمل و نقل بار

شرکت های باربری

شرکت های باربری با دریافت پنل اختصاصی رانندگان خود را تعریف می کنند و از سود و مزایای ویژه ای برخوردار می شوند.

صاحبان بار

صاحبین بار با ثبت نام در اپلیکیشن و مشخص کردن امکانات دلخواه می توانند درخواست خود را ثبت کنند و ارسال بار انجام می گیرد.

رانندگان

رانندگان با عضویت در اپ و ارائه مدرک می توانند درخواست های موجود را مشاهده کنند و با ایجاد مناقصه بار را جهت جابه جایی انتخاب کنند.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

دانلود اپلیکیشن حمل و نقل بار برای کاربران

اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار

مراحل کار با اپلیکیشن

اپلیکیشن حمل و نقل بار

1.دانلود اپلیکیشن

اپلیکیشن حمل و نقل بار

2.نصب اپلیکیشن

اپلیکیشن حمل و نقل بار

3.ثبت نام در اپ

اپلیکیشن حمل و نقل بار

4.ثبت درخواست

اپلیکیشن حمل و نقل بار

دانلود اپلیکیشن حمل و نقل بار برای رانندگان

اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار

مزایای اپلیکیشن حمل و نقل بار

اپلیکیشن حمل و نقل بار

تضمین امنیت بارهای ارسالی توسط اپلیکیشن حمل و نقل بار 

دریافت کدهای تخفیف با ثبت سفارش توسط اپلیکیشن

امکان ایجاد مزایده برای تعیین قیمت باربری

درآمد زایی بالا برای رانندگان و دریافت بیمه

مدیریت آسان رانندگان و مشتریان برای شرکت های باربری

سوالات مربوط به رانندگان

چطور می توانم کارم را شروع کنم؟

در ابتدا اپلیکیشن ما را که لینک اش هم در این صفحه هست را دانلود کنید. سپس بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید. با پر کرد فرم موجود و ارسال مدارک ثبت نام شما تکمیل می شود. با بررسی کارشناسان و مورد تایید بودن، شما می توانید کار خود را آغاز کنید.

بر روی چه گوشی هایی میتوانم نصب کنم؟

بر روی هر گوشی هوشمند با سیستم عامل اندروید و ios می توانید این اپلیکیشن را نصب کنید و هیچ محدودیتی ندارد.

آیا هزینه ای به عنوان راننده باید پرداخت کنم؟

خیر. برای ثبت نام و ورود به سامانه که هزینه ای لازم نیست. حتی بعد از دریافت هر سفارش، درصد بسیار کمی باید به شرکت پرداخت کنید که بسیار ناچیز است

سوالات مربوط به صاحبان بار

بیمه نامه برای بار صادر می شود؟

بله در صورتی که خود صاحبان بار درخواست بیمه نامه را بدهند، از طریق اپلیکیشن صادر می شود و بار شما بیمه می شود.

پرداخت هزینه باربری چگونه پرداخت می شود؟

پرداخت هزینه فقط به صورت اینترنتی و از طریق اپلیکیشن امکان پذیر است. با مشخص شدن قیمت، شما به درگاه بانک جهت پرداخت وصل می شوید

چگونه می توان به سامانه ی آنلاین شما وصل شد؟

فقط کافیه اپلیکیشن حمل بار ما را از مارکت های معتبری که لینکشون را در این صفحه گذاشته ایم دانلود کنید و نصب کنید.

تماس با پشتیبانی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ما تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۶۳۶۳۲۳

فرم درخواست مشاوره

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

اخبار وزمه در خبرگزاری ها

اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار
اپلیکیشن حمل و نقل بار

معرفی اپلیکیشن حمل و نقل بار

شاید برای شما به عنوان یک کسب و کار بزرگ انتقال بار یک چالش بزرگی باشد. مثلاً شما یک شرک کشتیرانی هستید و نیاز دارید که تجهیزات خود را به شهری دیگر منتقل کنید. مسلماً اعتماد کردن به هر باربری امکان‌پذیر نیست و ممکن است مشکلاتی پیش بیاید پس در اینجاست که اپلیکیشن حمل و نقل بار به کمک ما می‌آید. در ادامه به بررسی امکاناتی که به کمک ما می‌آیند می‌پردازیم

 

شرکت های باربری و رانندگان قابل اعتماد

شرکت وزمه با استفاده از اپلیکیشن خود رانندگانی را استخدام می‌کند که همگی واجد شرایط باشند و تمامی مدارک از قبل تحویل گرفته و بررسی می‌شود سپس در اپلیکیشن افزوده می شوند. همچنین شرکت های باربری که خدماتی را در اپلیکیشن حمل و نقل ارائه می‌دهند همگی بر اساس قوانین موجود تأیید شده هستند و مجوز های لازم را دارا هستند

تعیین نوع ماشین

به کمک اپلیکیشن حمل و نقل بار می‌توانید نوع ماشین خود را برای انتقال انتخاب کنید. با توجه به میزان بار ، حجم و اندازه شان پیشنهاد هایی به شما داده می‌شود که آنکه مورد نیاز شماست را انتخاب می کنید.
همچنین مشخصات کامل ماشین در اپلیکیشن حمل و نقل بار به طور کامل نمایش داده می شود. این اطلاعات شامل شماره پلاک، ابعاد، میزان فضا برای بارگیری و .. می باشد.

مشخص بودن راننده ماشین

در کنار مشخصات ماشین، مشخصات فرد راننده که شامل نام، شماره تلفن، سوابق کاری و میزان امتیازی که دیگر کاربران به ایشان داده‌اند نمایش داده می شود. شما با مشاهده ی امتیاز و نظرات کاربران می‌توانید اعتماد بیشتری به یک راننده داشته باشید و او را برای حمل بار خود برگزینید.

تعیین مبدأ و مقصد

یکی از مشکلاتی که در صورت سفارش تلفنی پیش می‌آید این است که ماشین حمل بار در رسیدن به مبدأ و یا مقصد دچار مشکل می‌شود و مسیری اشتباه را می‌رود که هم‌زمان از دست می‌رود و هم میزان مصرف سوخت برای راننده زیاد می شود.
اما در اپ حمل و نقل باربری با این مشکلات اصلاً رو به رو نخواهید بود. شما از روی نقشه وابسته به گوگل مپ می‌توانید مبدأ و مقصد را مشخص کنید و رانندگان متبحر ما نیز خود را به همان آدرسی که در نقشه آنلاین مشخص کرده‌اید می رسانند. پس دیگر با تلفن‌های مکرر از سوی راننده برای یافتن آدرس روبه رو نیستید و در مقابل راننده نیز در هنگام رانندگی مجبور به صحبت با تلفن نیست.

امکان ردیابی بار

باربری به صورت سنتی هیچ گاه امکان ردیابی کالا به صورت دقیق را به شما نمی دهد. حداکثر امکانات آن‌ها در اختیار گذاشتن شماره ی راننده جهت پاسخ‌گویی است که اغلب راننده هم جواب نمی‌دهد و یا اگر جواب دهد شاید پاسخ دقیقی ندهد.
اما این مشکل در اپلیکیشن حمل و نقل بار وجود ندارد. شما با وارد شدن در حساب کاربری خود می‌توانید باری که سفارش داده‌اید را ردیابی کنید و از محل دقیق آن با خبر شوید. این اپ ردیابی بار علاوه بر کمک به صاحبین بار، کمک بزرگی به رانندگان در کم شدن تعداد پاسخ‌های می کند.

پرداخت هزینه مصوب

یکی از مشکلاتی که در سفارش خیلی از خدمات برای ما پیش می آید، واحد نبودن قیمت ها در زمان پاسخ‌گویی است و هزینه ای که در آخر کار گرفته می‌شود بیشتر از میزان تعیین شده در ابتدای کار است. اما زمانی که شما سفارش خود را توسط اپلیکیشن باربری سفارش می دهید، هزینه‌ها از همان ابتدا برای هر نوع ماشین باربری مشخص است که بر اساس هزینه مصوب است و شما در آخر کار دقیقاً همان هزینه را پرداخت می‌کنید بدون هیچ افزایشی و این پرداخت به صورت آنلاین نیز هست که جلوی سودجویی خیلی از افراد گرفته می‌شود

منظم بودن ارسال

یکی از چالش های بزرگی که در سفارش باربری تلفنی با آن رو به رو هستیم بد قولی هایی است که اتفاق می افتد. راننده دیر به مقصد می‌رسد و یا رسیدن ماشین تا مبدأ نیز با تاخیرهایی رو به رو است. البته بیشتر این نامنظمی بخاطر نداشتن برنامه‌ریزی دقیق براساس شرایط مانند ترافیک، شرایط جوی و .. است. زمانی که یک سفارش با اپلیکیشن ثبت می‌شود با توجه به روز درخواست شرایط جوی ، مسافت و ترافیک احتمالی در آن ساعات روز پیش‌بینی می‌شود و بر اساس آن زمان رسیدن بار داده می شود.
البته گاهی ممکن است راننده با اتفاقات غیرمترقبه ای مانند تصاف در جاده رو به رو شود که موجب تاخیرش می شود. آن هم از طریق اس ام اس به صاحب بار اعلام می شود
یکی از محبوبیت های این اپلیکیشن این است که بسیار منظم عمل می کند. به این صورت که دقیقاً در همان تاریخ و ساعتی که مشخص کرده‌اید بار شما تحویل گرفته می‌شود و اصطلاحاً هیچ بد قولی اتفاق نمی افتد.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

چرا اپلیکیشن حمل و نقل وزمه؟

اپلیکیشن باربری وزمه با فراهم آوردن بستری امن در فضای اینترنت همواره آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. با آنلاین شدن بیشتر کسب و کارها، نیاز است که باربری ها نیز از این فضا بهره ببرند. باربری ما با داشتن صد ها راننده ی مجرب با ماشین های باربری مناسب به همراه کارگرانی کاربلد خدمات خود را ارائه می دهد. همچنین صدور بارنامه الکترونیکی، بیمه نامه آنلاین، پشتیانی ۲۴ ساعته در کل روز هفته نیز از دیگر خدمات اپلیکیشن مفید ما است.
اپلیکیشن باربری برای حمل و نقل بار همیشه باید مطابق با نسخه های روز سیستم عامل های اندروید و ios باشد تا صاحبین بار و رانندگان به راحتی بتوانند از آن استفاده کنند و با آن کار کنند. این اپلیکیشن کاربری آسانی دارد و حتی کسانی که خیلی وارد به دنیای اپ ها نیستند هم به راحتی می توانند با آن کار کنند. همچنین منوی ناوبری این برنامه کاربردی نیز بسیار حرفه ای و متناسب با نیاز کاربر طراحی شده است.

از دیگر ویژگی های اپلیکیشن این است که پس از ثبت سفارش و مشخص شدن قیمت، این هزینه تغییر نمی کند و ثابت است. خیلی از مواقع پیش می آید که در ابتدا قیمتی برای باربری مشخص می شود اما در آخر راننده، کارگران حمل و نقل و خود شرکت ادعای دریافت هزینه ی بیشتری به بهانه های مختلف می کنند. اما زمانی که شما سفارش خود در اپ ما ثبت می کنید و هزینه ای را تایید می کنید، هر مشکلی پیش بیاید و هر عاملی هم که دخیل باشد این هزینه بیشتر نمی شود و هیچ تغییری نمی کند. شما موظف به پرداخت همان هزینه ی تایید شده می باشید.

اپلیکیشن حمل و نقل بار دقیقا چه کار میکند؟

اپلیکیشن وزمه یک سرویس نوین برای حمل و نقل بین شهری می باشد، این اپ امکانات ویژه ای برای صاحبین بار ، باربری و رانندگان دارد و فرایند باربری را بسیار ساده کرده است. در این بخش به دقیق به شما خواهیم گفت که این اپلیکیشن دقیقا چکار میکند. در اپلیکیشن صاحب بار می تواند بار خود را ثبت کند. این بار در قالب پیشنهاد به رانندگان فرستاده میشود. برای ثبت بار باید اطلاعاتی همچون مبدا و مقصد، نوع کامیون حمل و قیمت پیشنهادی یا قیمت توافقی مشخص گردد، میتوان توضیحات دیگری هم به این اطلاعات افزود. اپلیکیشن یک نسخه دیگر دارد که مخصوص به رانندگان است؛ پیشنهادی که صاحب بار ثبت کرده به رانندگان واجد شرایط یعنی رانندگانی که آن کامیون را دارند و شهر آنها نیز برای این حمل نقل مناسب می باشد ارسال میشود. رانندگان میتوانند این پیشنهاد را ببینند و میتوانند قیمت پیشنهادی خود را ارائه دهند. حال بین رانندگان یک مزایده برگذار میشود و هر کس قیمت خود را پیشنهاد میدهد. صاحب بار میتواند با بررسی این گزینه ها، گزینه مناسب را انتخاب کند و بار خود را به او بسپارد. البته اپلیکیشن امکانات ویژه تری نیز برای شرکت های حمل و نقل بار دارد.

یکی از محبوبیت های این اپلیکیشن این است که بسیار منظم عمل می کند. به این صورت که دقیقاً در همان تاریخ و ساعتی که مشخص کرده‌اید بار شما تحویل گرفته می‌شود و اصطلاحاً هیچ بد قولی اتفاق نمی افتد.

یکی دیگر از ویژگی های اپلیکیشن امکان لغو کردن سفارش است. اما مهم است که چه زمانی و در چه مرحله ای لغو سفارش انجام شود. اگر شما به عنوان صاحب بار، قبل از صدور بارنامه سفارش را لغو کنید، نیازی به پرداخت جریمه نیست. اما اگر بارنامه صادر شده باشد، هزینه ی بارنامه باید پرداخت شود. و اگر بارنامه صادر شده باشد و بارگیری توسط راننده هم انجام شده باشد تمامی مبلغ باید پرداخت شود.

ایجاد شغل از دیگر امکانات فوق العاده ی اپلیکیشن حمل بار برای رانندگان است. هر فردی که ماشین باربری مناسب (وانت، کامیون، خاور و یا تریلی) همراه با تمامی مدارک لازم آن و دارا بودن گواهی نامه رانندگی داشته باشد، می تواند در این اپ ثبت نام کند. پس از ثبت نام و ارسال مدارک، تیم کارشناس ما تمامی موارد را بررسی می کنند و در صورت وجود نقصی به شما اطلاع می دهند در غیر این صورت شما به عنوان راننده در وزمه استخدام می شوید و پس از دریافت درخواست از طرف دارندگان بار و شرکت در مناصه می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید. 

معرفی بهترین اپلیکیشن های حمل ونقل بار


با پیشرفت روزانه ی تکنولوژی، شرکت های باربری به سمت ارائه خدمات آنلاین روی آورده اند و اپلیکیشن های کارآمدی را روزانه روانه ی مارکت های معتبر آنلاین می کنند. در ادامه به بررسی این اپلیکیشن ها می پردازیم.

اپلیکیشن حمل و نقل وزمه

وزمه یک استارتاپ موفق در زمینه ی باربری است که با داشتن دو اپلیکیشن به صاحبین بار، شرکت های باربری و رانندگان خدماتی ویژه را ارائه می دهد. در اپلیکیشن مربوط به کاربران، صاحبین بار با تعیین مبدا، نوع و میزان بار و نوع ماشین باربری، مبدا و مقصد را تعیین می کنند. از آن طرف رانندگان در اپلیکیشن مخصوص راننده، درخواست ها را بررسی می کنند و هر کدام قیمتی را پیشنهاد می دهند. کاربر آن را که مورد نظرش است را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت می کند

هر چه زودتر دانلود کنید..

اپلیکیشن حمل بار را دانلود کنید و سفارش بار دهید و یا به عنوان راننده باری را تحویل بگیرید

اپلیکیشن زینگ

زینگ نیز سامانه ی باربری است که به صورت چندگانه برای رانندگان، صاحبان ناوگان، شرکت های باربری و مشتریان اپلیکیشنی را مهیا ساخته است. زینگ همچنین بستری را برای بازاریاب ها نیز فراهم کرده است تا با معرفی کردن رانندگان و مشتریان درآمدی را کسب کنند. در اپلیکیشن این باربری، امکان اجرای مناقصه ی آنلاین بین تمام رانندگان وجود دارد. و همچنین بارنامه، بیمه نامه ی قانونی و رسمی با توجه به استانداردهای کشور برای هر باری صادر می شود. رانندگانی که از این اپ استفاده کنند بدون واسطه و کمیسیون حقوق خود را دریافت می‌کنند و دارای بیمه نیز هستند

اپلیکیشن اوبار


یکی از بزرگترین سامانه ها در زمینه ی باربری، اوبار است. این اپلیکیشن حمل و نقل بار با هدف برقراری ارتباط بین صاحبین بار و رانندگان بدون واسطه تولید شده است. که نتیجه ی آن استخدام صدها راننده در اپ و داشتن روزانه هزاران سفارش از طرف صاحبین بار است. صاحبین بار از طریق سایت و یا اپلیکیشن سفارش خود را ثبت می کنند و قیمت پیشنهادی خود را نیز وارد می کنند. سپس راننده ی واجد شرایط، سفارش را قبول می کند و به سمت مبدا حرکت می کند. این شرکت تیم پشتیبانی قوی برای اطلاع رسانی به نحو احسن را داراست.

نحوه کار با اپلیکیشن حمل و نقل بار

دانلود از مارکت های معتبر

اولین قدم برای استفاده از اپلیکیشن حمل و نقل بار، دانلود از مارکت های معتبر است. این اپ برای سیستم عامل اندروید و ios در دسترس است. اما فعلا در مارکت مایکت در دسترس و آماده ی دانلود است. شما عزیزان با مراجعه به این صفحه می توانید اپلیکیشن را دانلود کنید.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

ورود/ثبت نام در اپلیکیشن

پس از دانلود و نصب اپلیکیشن حمل و نقل، با صفحه ای برای ثبت نام و یا ورود مواجه می شویم. اگر قبلا در اپ ثبت نام نکرده باشیم دکمه ی ثبت نام را زده و وارد مرحله ی بعدی می شویم. اگر قبلا ثبت نام کرده ایم، دکمه ی ورود را می فشاریم. سپس کافیه شماره موبایل خود را وارد کنیم. سپس کدی جهت احراز هویت ارسال می شود که این کد یکبار مصرف است. با وارد کردن کد، وارد حساب کاربری خود در اپلیکیشن می شویم.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

تکمیل فرآیند ثبت نام

در اینجا با سه فرم برای اشخاص متفاوت جهت ثبت نام مواجه هستیم. یک فرم ثبت نام برای افراد حقیقی است. منظور از افراد حقیقی صاحبین بار هستند که تقاضای ثبت سفارش باربری دارند. فرم دیگر برای شرکت های باربری است که به عنوان حقوقی باید پر شود. شرکت های باربری که قصد دارند کسب و کار خود را توسط اپلیکیشن حمل و نقل بار توسعه دهند. و فرم سوم مخصوص متصدیان باربری است. بعد از پر کردن فرم فرآیند ثبت نام تکمیل می شود.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

ثبت درخواست

پس از ثبت نام و یا ورود به اپلیکیشن حمل و نقل باربری شما با صفحه ای رو به رو می شوید برای ثبت درخواست جدید. در اینجا می توانید بر روی دکمه ی ثبت درخواست حمل جدید بزنید و درخواست خود را ثبت کنید. همچنین اگر از قبل سفارشی داده اید می توانید آن را پیگیری کنید و یا سفارش های قبلی خود را مشاهده کنید و از جزئیات آن با خبر شوید.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

تعیین مبدا و مقصد

اولین قدم برای ثبت سفارش در اپلیکیشن، تعیین مبدا است. این کار به راحتی توسط نقشه ای از گوگل مپ صورت می گیرد. روش کار این طور است که ابتدا استان و شهر خود را انتخاب می کنید و سپس لوکیشن دقیق را از روی نقشه تعیین می کنید و با زدن دکمه ی ادامه، همین مراحل را برای تعیین آدرس مقصد نیز انجام می دهید.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

استفاده از منوی کاربری

این اپلیکیشن منوی کاربری دارد که دارای قابلیت های ویژه ای است. اولین قسمت برای ثبت درخواست بار است که همانند مراحل قبل، سفارش درخواست ثبت می شود. قسمت بعدی پروفایل کاربری است که تمامی اطلاعاتی که در ابتدا کامل کرده اید وجود دارد و امکان ویرایش آنها نیز است. سفارش های که از قبل ثبت کرده اید نیز در لیست سفارش ها قابل رویت است. در قسمت اعلانات نیز هر پیامی از طریق راننده و یا کارشناسان برای شما ارسال شود، قرار می گیرد و در آخر قسمت پشتیبانی است که به صورت مفصل در قسمت بعدی توضیح داده می شود.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

خدمات پشتیبانی اپلیکیشن

یکی از مهم ترین قسمت های اپلیکیشن، ارائه خدمات پشتیبانی است. هر مشکلی که در طی ثبت سفارش، پرداخت ها، تحویل و دریافت بار صورت بگیرد از طریق پشتیبانی قابل پیگیری است. شماره تلفن، ایمیل و شبکه های اجتماعی راه های ارتباطی کارشناسان ما با شما هستند. همچنین آدرس دقیق از طریق نقشه نیز برای شما ثبت شده است. تیم پشتیبانی ما همواره آماده ی خدمت گذاری به شما هستند.

اپلیکیشن حمل و نقل بار

هر چه زودتر دانلود کنید..

اپلیکیشن حمل بار را دانلود کنید و سفارش بار دهید و یا به عنوان راننده باری را تحویل بگیرید

32 نظر

 • بهاره زمانی

  سلام
  اپلیکیشن شما نسخه ios نداره؟

  • anna

   سلام. اپلیکیشن نسخه ی ios داره و به محض انتشار در مارکت های معتبر لینکش در سایت قرار می گیرد

 • ریحانه اکبری

  سلام
  من به عنوان کسی که باربری دارم کدوم اپلیکیشن رو باید دانلود کنم؟ آیا اپلیکیشن جداگانه ای هست؟

  • anna

   سلام خانم اکبری عزیز
   اپلیکیشن جداگانه ای نیست و همان اپلیکیشن مخصوص کاربر را که دانلود کنید می توانید به عنوان شرکت باربری فعالیت داشته باشید

 • سجاد حسینی

  سلام – شما باربری از شهری به شهر دیگه هم انجام میدین؟

  • anna

   سلام. بله ما باربری از مبدا به مقصد هر شهری در ایران با هر مسافتی داریم و همچنین در اپلیکیشن هم امکان تعیین همه ی شهرها است

 • اکبر صادقی

  سلام
  اپلیکیشن برای راننده رو هنوز توی سایت نذاشتین

  • anna

   بله درسته. به محض اینکه در مارکت های معتبر منتشر بشه لینک دانلود در سایت قرار گرفته می شود

 • فریما هاشمی

  سلام
  در اپلیکیشن استان فارس رو که انتخاب میکنم روی نقشه آدرس های درست رو نمیاره مشکل از کجاست؟

  • anna

   سلام
   اپلیکیشن را یک بار غیر فعال و دوباره فعال کنید. مشکل شما حل خواهد شد

 • صدف اکبریان

  شما اسباب کشی منزل هم انجام میدین؟

  • anna

   سلام
   خیر باربری ما برای بار های بسیار بزرگ با وزن بالا مانند قطعات هواپیما و کشتی است

 • امیر خلیلیان

  از طریق چه پلت فرمی بیمه نامه رو ارسال می کنید؟

  • anna

   سلام. از طریق همان اپلیکیشن بیمه نامه نیز برای شما ارسال می شود

 • رضا همتی

  سلام
  بر روی چه گوشی های موبایلی میشه اپ رو نصب کرد؟

  • anna

   سلام
   اپ ما بر روی همه ی گوشی های هوشمند با سیستم عامل اندروید و یا ios نصب می شود و قابل استفاده هستند.

 • غلام مظاهری

  اپلیکیشن راننده شما نیاز به پرداخت درون برنامه ای داره؟

  • anna

   سلام
   خیر. شما برای ثبت نام در اپلیکیشن راننده هیچ پرداختی را انجام نمی دهید.

 • قیصری

  سلام
  زمان تحویل بار رو راننده مشخص می کنه؟

  • anna

   سلام
   خیر. شما زمان مورد نظر خودتونو مشخص می کنید و در صورت تایید راننده سفارش ثبت می شود.

 • زهرا محمدیان

  توی اپلیکیشن بعضی از شهر ها رو نمیشه انتخاب کرد مشکلش چیه؟

  • anna

   سلام
   بله هنوز چند شهر این قابلیت رو ندارن که در آپدیت آینده این مشکل رفع خواهد شد

 • کیارش

  سلام
  برای نرخی که رانندگان تعیین می کنند نظارت هم می کنید؟

  • anna

   سلام. بله کارشناسان ما تمامی قیمت های پیشنهادی را چک می کنند و خود سیستم اجازه ی پیشنهاد هزینه خارج از بازه ی مصوب را به رانندگان نمی دهد.

 • سیامک سماواتی

  سلام
  رانندگان با چه ماشین های باربری می تونند در اپ ثبت نام کنند؟

  • anna

   سلام
   راننده می تواند با ماشین های باربری وانت، نیسان، تریلی، ترانزیت و خاور در اپ ثبت نام کند

 • صالح کیانی

  سلام از بازار نمیتونم اپلیکیشن رو دانلود کنم؟

  • anna

   سلام خیر هنوز برنامه در بازار منتشر نشده ولی می تونید از مایکت دانلود کنید. لینک اش هم در همین صفحه موجوده

 • Arash

  امکان پیگیری سفارش از طریق اپ هست؟

  • anna

   سلام بله. از طریق اپلیکیشن می تونید سفارش هایی رو ثبت کرده اید پیگیری کنید.

 • نسترن

  من میخوام ثبت نام کنم کدملی رو میزنم قبول نمیکنه میگه اشتباهه ولی درست زدم مشکل از کجاست؟

  • anna

   سلام نسترن جان
   ممکنه برای این باشه که شما قبلا یکبار ثبت نام کردین. لطفا بار دیگه از قسمت ورود اطلاعات خود رو وارد کنید. اگر باز هم مشکل داشتید با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *