باربری بین شهری

باربری بین شهری
در کمترین زمان و پایین ترین هزینه

انتقال بار از شهری به شهر دیگر همواره مشکلاتی را به همراه داشته است. بخصوص این بار ها سنگین و در ابعاد بزرگی هم باشند. اما اکنون باربری بین شهری وزمه این کار را به راحتی و بدون هیچ دغدغه ای برای شما انجام می دهد. 

ویژگی های مهم باربری بین شهری

تعیین قیمت مصوب

پرسنل حرفه ای

تعیین مسیر دقیق

ایمنی ماشین باربری

بسته بندی صحیح

رانندگان مجرب

باربری بین شهری

باربری بین شهری
بدون محدودیت استانی

باربری بین شهری وزمه هیچ محدودیتی در انتخاب استان و شهرهای کشور ایران را ندارد. شما در هر شهری که باشید می توانید بار خود را به شهری دیگر حتی با مسافت های طولانی ارسال کنید 

خدمات باربری بین شهری

خدمات به شرکت های باربری

-ارسال همزمان به چند مقصد

-دسترسی سریع به رانندگان

-بارگذاری بارنامه

-پیشروی سریع امور

خدمات به صاحبان بار

-انتخاب بهترین راننده

-انواع خدمات باربری

-ردیابی مسیر انتقال بار

-پشتیبانی همیشگی ۲۴ ساعته

خدمات به رانندگان

-بیمه راننده و کامیون

-دریافت اطلاعات دقیق مقصد

-امکان ارائه هزینه پیشنهادی

-کسب درآمد بالا

باربری بین شهری

دانلود اپلیکیشن باربری بین شهری

باربری بین شهری
باربری بین شهری
باربری بین شهری
باربری بین شهری
باربری بین شهری

سوالات متداول

چگونه از امنیت ماشین باربری مطمئن شویم؟

زمانی که شما ماشین باربری را برای سفارش خود انتخاب می کنید تمامی ویژگی های آن به شما نمایش داده می شود. همچنین کارشناسان ما قبل از ثبت هر ماشین تمامی گواهی های آن را چک و بررسی می کنند.

آیا شما خسارت بارهایی که آسیب دیده اند را می پردازید؟

بله. تمامی بارها بیمه می شوند و اگر هر خسارتی ببینند بیمه ی آن خسارت های ایجاد شده را پرداخت خواهند کرد.

هزینه ی سفارش چگونه پرداخت می شود؟

پس از تایید سفارش و ثبت توسط راننده، هزینه ای در اپ مشخص می شود که این هزینه به صورت اینترنتی و با وصل شدن به درگاه بانکی پرداخت خواهد شد.

تماس با پشتیبانی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ما تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۶۳۶۳۲۳

فرم درخواست مشاوره

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

مراحل ثبت درخواست باربری شهری

باربری بین شهری

1.دانلود اپلیکیشن

باربری بین شهری

2.نصب اپلیکیشن

باربری بین شهری

3.ثبت نام در اپ

باربری بین شهری

4.ثبت درخواست

اخبار وزمه در خبرگزاری ها

باربری بین شهری
باربری بین شهری
باربری بین شهری
باربری بین شهری

مزایای باربری بین شهری

باربری بین شهری

امکان ارسال بار به تمامی شهرهای کشور ایران با هر مسافتی

امکان ارسال بار هایی با حجم و وزن بسیار بالا

ردیابی بار از طریق اپلیکیشن 

ارسال بار با بسته بندی مناسب و تضمین امنیت آنها

ارسال بار در زمان و روز تعیین شده توسط شما در اپلیکیشن

تعیین آدرس دقیق از روی نقشه آنلاین اپلیکیشن

باربری بین شهری

هزینه باربری بین شهری

تعیین قیمت و هزینه برای باربری بین شهری به یک عدد واحد ختم نمی شود و عوامل گوناگونی برای مشخص کردن آن نقش دارند. با بررسی هر یک از این عوامل موثر بر هزینه باربری برون شهری متوجه ی هزینه های اصلی آن می شویم.

نوع ماشین باربری

یکی از مهم ترین عوامل موثر، نوع ماشینی است که برای ترابری انتخاب می شود. با توجه به نوع کالا، ماشینی که انتخاب می شود می تواند ابعاد متفاوتی داشته باشد و در نتیجه هزینه ی متفاوتی هم خواهد داشت.

باربری میان شهری ما با ماشین های باربری از جمله: وانت، تریلی، ترانزیت، کامیون و خاور انجام می شود که با توجه به میزان وزن و حجم بار شما، نوع ماشین انتخاب می شود. هر چقدر ماشین مستحکم تر و قوی تر باشد هزینه ی بیشتری جهت آن پرداخت می شود. تمامی ماشین های باربری استاندارد هستند و تمامی مدار لازم جهت سلامت و ایمنی را دارا هستند.

میزان بار

در اصل در ابتدای کار وزن بار و سپس حجمی که اشغال می کند یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت باربری بین شهری است. هر چه وزن بار بالاتر رود و حجم آن نیز بیشتر باشد به ماشین باربری مقاوم تر و بزرگ تری احتیاج است.

مسافت بین شهر ها

یکی از عوامل مهم در باربری های میان شهری میزان مسافت بین شهر ها است. هر چه این مسافت بیشتر شود و شهر ها از هم دورتر باشند این هزینه بیشتر خواهد شد

زمان سپری شده

در واقع می توان گفت میزان مسافت و زمان با هم ارتباط مستقیم دارند اما گاهی ممکن است سفارش شما در زمانی از شبانه روز و یا در روزی از هفته باشد که جاده ها با ترافیک سنگین رو به رو هستند پس قاعدتا هزینه بیشتر هم خواهد شد.

بسته بندی بار

اگر بار شما حساس باشد و نیاز به بسته بندی داشته باشد، هزینه ای اضافه خواهد شد. البته هزینه ی زیادی نیست و پیشنهاد می شود برای ارسال بار بین شهری حتما از بسته بندی استفاده کنید تا در زمان دریافت با مشکلی برنخورید و خیالتان راحت باشد.

تعداد کارگر

هر کارگر برای جابه جایی هزینه ای دریافت می کند. این هزینه بستگی به تعداد بار ، وزن و میزان جا به جایی است که توسط کارگران صورت می گیرد.

اما در اپلیکیشن وزمه تفاوت هایی زیادی را متوجه می شوید. در اینجا باربری بین شهری به صورت کاملا حرفه ای اتفاق می افتد. به این صورت که پس از تعیین ماشین باربری، مبدا و مقصد و انتخاب گزینه های ویژه مثل بسته بندی ، رانندگانی که واجد شرایط باشند قیمت هایی را پیشنهاد می دهند. البته این قیمت ها باید در بازه ای مشخص باشند. سپس شما می توانید این هزینه را پرداخت کنید و پس از انجام باربری از شهری به شهر دیگر هیچ هزینه ی اضافی دیگری را پرداخت نمی کنید.

هزینه باربری چگونه محاسبه می شود؟

بعد از این عوامل مؤثر بر باربری را شناختیم نوبت به آن می‌رسد که بررسی کنیم هزینه چگونه محاسبه و پراخت می شود. چون سامانه باربری میان شهری به صورت آنلاین و اینترنتی صورت می گیرد، تمامی فرآیندها نیز در بستر فضای آنلاین انجام می شود. در همان ابتدا که مبدأ و مقصد را تعیین می کنید، رانندگانی که شرایط مناسب را دارند هر کدام هزینه ای را پیشنهاد می‌دهند و شما با انتخاب راننده سفارش خود را نهایی می کنید. هزینه ی پرداختی مشخص است و با وصل شدن به درگاه های بانکی، هزینه به صورت آنلاین پرداخت می شود.

یک سوالی که پیش می آید این است که آیا بعد از سفارش می توان آن را کنسل کرد و آیا جریمه ای باید پرداخت شود یا خیر. برای کنسل کردن سفارش بستگی به این دارد که در کدام مرحله ی سفارش هستید. اگر هنوز بارنامه برای شما صادر نشده باشد نیازی به پرداخت جریمه نیست. ولی اگر بعد از صدور بارنامه کنسل شود، باید هزینه ی بارنامه و بخشی از جا به جایی راننده پرداخت شود. اگر بارنامه صادر شده باشد و بارگیری هم انجام گرفته باشد، به عنوان جریمه هزینه ی باربری، بارنامه و راننده باید پرداخت شود.

آیا فعالیت وزمه فقط به باربری بین شهری محدود می شود؟

شرکت وزمه به هیچ عنوان کارش تنها به باربری بین شهری محدود نمی شود. در واقع شما با استفاده از اپلیکیشن وزمه می توانید دریابید که اتفاقا به همان اندازه که می توان سفارش باربری بین شهری در اپلیکیشن ثبت کرد، می توان ترابری بین جاده ای را هم در دستور کار قرار داد. باربری وزمه تقریبا تمامی شهر ها و استان های ایران را پشتیبانی می کند و به زودی حتی در شهر های کوچک هم وزمه فعال خواهد شد. در نتیجه نیازی به نگرانی از این بابت نیست و شما می توانید تمامی سفارش های باربری خودتان را در اپلیکیشن وزمه به ثبت برسانید.

باربری بین شهری وزمه فقط برای صاحبین بار مفید و کاربردی نیست بلکه برای رانندگان نیز باعث درآمدزایی می شود. هرکسی که به دنبال شغل راننده باربری است و امکان رانندگی بین شهری را نیز دارد می تواند با ثبت نام در اپ های مربوطه و ارسال مدارک به همراه پر کردن فرم، ثبت نام کند و استخدام شود. هربار که کاربری سفارشی را ثبت کند مناقصه ای بین رانندگان واجد شرایط راه اندازی می شود و هر راننده ای که سفارش را قبول کند هزینه ی مربوطه را دریافت می کند و درآمدزایی را آغاز می کند.

نکات مهم باربری بین شهری

زمانی که باری از شهری به شهر دیگر می‌خواهد منتقل شود، شرایط خاص و مهمی لازم است که بررسی شوند و اقداماتی مطابق با آنها اجرا شوند. زیرا که در این شرایط مسافت و زمانی که سپری می‌شود طولانی‌تر است پس یکسری مسائل هستند باید جدی گرفته شوند که در ادامه آن‌ها را بررسی می کنیم.

شرایط آب و هوایی

یکی از مهم‌ترین مواردی که در باربری بین استانی باید در نظر گرفته شود آب و هوای شهر مبدأ و مقصد در روز تعیین شده است. بخصوص اگر مسیر بین شهر ها، جاده ی خطرناک و پرپیچ و خمی داشته باشند، در فصل سرما و با بارش باران و برف کار بسیار سخت تر می شود. تیم پشتیبانی همواره این موارد را در نظر باید بگیرد و هشدار لازم را به صاحبین بار و رانندگان بدهد. اگر صاحب بار اصرار به انتقال بار خود در روز خاصی را دارد که شرایط جوی مناسب نیست، باید از رانندگانی مجرب با داشتن ماشین های باربری مطمئن و امن استفاده شود. رانندگانی که تجربه ی رانندگی در چنین شرایطی را دارند.

میزان مسافت بین شهرها

عامل مهم دیگر که بر باربری بین شهری تاثیر می گذارد، مسافتی است که بین شهرها باید طی شوند. حال هر چقدر این مسافت بیشتر باشد مسلما باید نکات بیشتری رعایت شود. بخصوص اگر دو شهر آب و هوای یکسانی نداشته باشند و یا جاده های پر پیچ و خم و باریکی داشته باشند. در این شرایط عموما از ماشین های باربری با استحکام بالا استفاده می شود همراه با رانندگانی که حرفه ای بوده و تجربه ی رانندگی به مدت طولانی را نیز دارند. همچنین تیم پشتیبانی نیز حتما باید مراقب استراحت های بین راه رانندگان باشد تا عقب نیفتد و راننده دچار خستگی و یا خواب آلودگی نشود.

باربری بین شهری

نوع ماشین باربری

عامل مهم دیگر در باربری بین شهری، استفاده از نوع ماشین باربری برای جا به جایی بار است. البته انتخاب نوع ماشین به صورت مستقل اتفاق نمی افتاد و وابسته عوامل گوناگونی است. یکی از این عوامل، نوع و میزان بار است. مسلما هر چقدر وزن بار بیشتر باشد و یا حجم بیشتری داشته باشد نیازمند ماشین بزرگتری مثل تریلی هستیم ولی برای بارهای کم از وانت و نیسان نیز می توان استفاده کرد.

همچنین عامل دیگر می تواند آب و هوا باشد. اگر هوا بارانی و یا برفی باشد نیازمند ماشینی مسقف هستید و یا برای مسافت های طولانی شاید وانت گزینه ی خوبی نباشد و از ماشین های مقاوم تری باید استفاده شود.

در باربری بین شهری وزمه از ماشین های باربری مثل وانت، نیسان، تریلی، خاور و ترانزیت استفاده می شود.

تامین سلامت بار

یکی از وظایف اصلی باربری ها، تامین و تضمین سلامت بار است. بخصوص این ضمانت در باربری بین شهری از اهمیت بالایی برخوردار است. اما حادثه در هر زمانی ممکن است اتفاق بیفتد. به همین خاطر اگر مشکلی برای بار پیش بیاید ، وزمه خسارت کامل را پرداخت خواهد کرد. در باربری از شهری به شهر دیگر ممکن است مشکلاتی همچون تصادف ماشین باربری (عمد و یا غیر عمد)، واژگونی ماشین باربری، افتادن بار بیرون از ماشین که موجب شکستگی و یا آسیب می شود، آتش سوزی و یا حادثه و یا سرقت اتفاق بیفتد. به هیمن خاطر باربری وزمه بیمه نامه و بارنامه ای را به صورت آنلاین به شما تحویل می دهد و هر آسیبی که اتفاق بیفتد خسارت آن پرداخت می شود.

صدور بارنامه الکتریکی

بارنامه یکی از لزومات مهم در باربری بین شهری است. وزمه به علت ارائه خدمات به صورت آنلاین و اینترنتی، بارنامه را نیز به صورت الکترونیکی صادر و ارسال می کند. داشتن بارنامه باربری برای هر سه طرف صاحب بار، رانندگان و متصدیان بار لازم است و کار آنها را آسان تر می کند. وجود بارنامه برای باربری از شهری به شهر دیگر مزایای زیادی همچون: مشخص بودن هزینه ی پرداختی، سرعت در انجام کارها، بررسی سریع توسط پلیس و یا راهداری در جاده ها، پرداخت خسارت در زمان آسیب و .. دارد.

البته اهمیت این بارنامه در باربری جاده ای بسیار بیشتر است. زیرا به علت زیاد بودن مسافت و یا طولانی شدن زمان باربری، امکان ردیابی و بررسی راحت تر انجام می شود.

نوع بار 

یکی دیگر از عواملی که مهم و تاثیر گذار در باربری بخصوص از یک شهر به شهر دیگر، نوع باری است که جا به جا می شود. اگر بار از مواد غذایی و یا آرایشی بهداشتی هستند که در گرما ممکن است آسیب ببینند، باید از ماشین های دارای یخچال مناسب استفاده شود. اگر بار وسایل بزرگ مانند تجهیزات کشتی و یا هواپیمایی باشد که به تریلی و ماشین باربری بزرگ با تجهیزات لازم برای جاسازی آنها نیاز است. همچینن در چنین شرایطی به تعداد کارگر بیشتر با توانایی بالاتری نیاز است.

مزایای باربری بین شهری

باربری بین شهری

طی کردن مسیر حمل و نقل 

بر اساس آدرسی که بر روی نقشه ی آنلاین مشخص کرده اید، راننده مسیر را طی می کند تا ابتدا به مبدا و سپس به مقصد برسد. در باربری میان شهری از آنجایی که مسیر طولانی است امکان گم کردن وجود دارد که اپ آنلاین را ساده می کند. همچنین تمامی رانندگان ما خبره و با تجربه هستند و آمادگی رویارویی با هر اتفاق غیر منتظره‌‌ را دارند.

باربری بین شهری

تحویل بار  

در همان روزی که تعیین کرده اید، راننده ماشین باربری به همراه تعدادی کارگر به مقصد می رسد. نوع ماشین باربری بر اساس میزان و وزن بار تعیین می شود. کارگران با دقت فراوان بار را با نظم و به صورت دقیق بدون هیچ آسیبی در ماشین قرار می دهند و طبق بارنامه ی صادر شده شروع به حرکت می کنند. در روز تعیین شده به مقصد خواهد رسید.

باربری بین شهری

پیگیری و ثبت آنلاین 

یکی از مزیت های مهم باربری بین استانی ما این است که شما می توانید سفارش خود را به صورت دقیق با جزئیات کامل در برنامه کاربردی بر روی گوشی موبایل ثبت کنید. در این صورت تمام پیگیری ها و ردیابی بار به صورت آنلاین امکان پذیر است. چون بار از شهری به شهر دیگر منتقل می شود، این ردیابی به صورت تلفنی سخت میشود.

دلایل اهمیت باربری بین شهری در چیست؟ 

یکی از دغدغه های شرکت های تجاری و تولید کننده مواد و ابزار در حجم و وزن بالا، جا به جایی این کالاها از شهری به شهر دیگر است بخصوص که این کارخانه هم عموما در خارج از شهر وجود دارند و همچنین این محصولات فقط به یک شهر منتقل نمی شود و ممکن به چندین شهر مختلف از شمال تا جنوب از شرق تا غرب کشور فرستاده شوند. پس خیلی مهم است که از تجهیزات باربری درستی برای این انتفالات استفاده شود. باربری که در جابه جایی بار از شهری به شهر دیگر تجربه ی کافی همراه با ماشین های باربری مناسب را داشته باشد.

هنگامی که بار از شهری به شهر دیگر منتقل می شود ممکن است مشکلات زیادی به وجود آید. نامساعد بودن شرایط جوی مانند بارش برف و باران، وزش باد شدید و ریزش بهمن، اتفاق افتادن حوادث ناگوار مانند تصادف در جاده، آتش سوزی ماشین باربری و وارونه شدن ماشین و همچنین خواب آلودگی راننده به علت طولانی بودن از جمله حوادث و رویداد هایی هستند که ممکن است اتفاق بیفتد. به همین خاطر خیلی مهم است که باربری را انتخاب کنید که همه ی شرایط لازم برای انتقال بار از شهری به شهر دیگر را داشته باشد و تمامی موارد ایمنی را رعایت کند.

باربری میان شهری شامل کدام شهر و استان ها می شود؟

هدف اصلی و کلی وزمه از باربری بین شهری این است که تمامی شهرهای کوچک و بزرگ همه ی استان های کشور عزیزمان ایران به راحتی بتوانند باربری را به صورت آنلاین انجام دهند. به همین خاطر شما برای باربری میان شهری از هر شهر و استانی در کشور ایران می توانید با دانلود اپ و نصب و سپس ثبت سفارش خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.
یکی از دغدغه های اصلی در شهر های کوچک و کم جمعیت پیدا کردن باربری خوب برای ارسال بار هایی با حجم بزرگ و وزن زیاد برای تولید کنندگان است. بخصوص که بار از شهری به شهر دیگر فرستاده می شود با مشکلات فراوانی ممکن است رو به رو شوند. ثبت سفارش باربری به صورت سنتی نیز در این جا به جایی شهری چالش هایی را به همراه می آورد. پس بهترین راه حل برای رهایی از درگیری ها ثبت سفارش به صورت آنلاین است تا بتوان بار را به راحتی پیگیری کرد و بدون مشکلی با راننده ارتباط برقرار کرد.

باربری بین شهری با رعایت پروتکل های بهداشتی

یکی از دغدغه های مهم امروز برای تمامی مردم کشور ما، رعایت پروتکل های بهداشتی در انجام تمامی امور است. تمامی کارکنان ما در بخش باربری اعم از رانندگان و کارگران تمامی پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند و حتما ماسک می زنند. همچنین تست کرونا به صورت دوره ای نیز از آنها گرفته می شود تا خیال شما از جهت ناقل نبودن بیماری راحت باشد. همچنین تمامی وسایل و ماشین های باربری نیز ضدعفونی می شوند.

موارد قابل توجه در باربری بین شهری

 • نوع ماشین باربری که برای انتقال بار از شهری به شهر دیگر انتخاب می شود
 • راننده ای مجرب با داشتن سابقه ای خوب و درخشان تعیین شود
 • تمامی موارد فنی ماشین باربری قبل از حرکت بررسی شود و مشکلات حل شوند
 • با توجه به وزن بار و حجم آنها ماشین باربری انتخاب شود
 • آب و هوای مسیر حرکت در روزهای جا به جایی حتما چک شود
 • با توجه به مسافتی که قرار است طی شود تجهیزات لازم جمع آوری شود
 • بسته بندی بار و نحوه ی جایگیری آنها به گونه ای باشد تا در زمان طولانی آسیبی به آنها وارد نشود
 • راننده توقف های مشخص با بازه ی کوتاه داشته باشد تا دچار خستگی و خواب آلودگی در مسیر نشود
باربری بین شهری

20 نظر

 • صارمی

  شما اثاثیه منزل هم از یک شهر به شهر دیگه ارسال می کنید؟

  • anna

   سلام. خیر باربری ما فراتر از اثاثیه منزل است و برای جابه جایی تجهیزات مهندسی، کشتی رانی و .. در ابعاد و اندازه های بزرگ در خدمت شما هستیم

 • علی زمانی

  سلام برای ثبت سفارش حتما باید از اپ استفاده کنیم؟ از سایت نمیشه؟

  • anna

   سلام
   برای ثبت سفارش فقط از طریق اپلیکیشن این امکان وجود داره و از سایت می تونید اپ رو دانلود کنید

 • سلیمانی

  سلام
  نوع ماشین باربری رو خودمون میتوینم انتخاب کنیم؟

  • anna

   سلام
   طبق نوع بار و حجم و وزن بار شما ماشین های باربری مناسب به شما پیشنهاد داده می شود که یکی از آنها را می توانید انتخاب کنید.

 • مظفریان

  سلام
  باربری به صورت هوایی هم انجام میشود؟

  • anna

   سلام
   خیر. تمامی باربری های ما به صورت زمینی و جاده ای انجام می شود

 • یونسی

  سلام
  آیا میشه با راننده به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرد؟

  • anna

   سلام بله اطلاعات راننده از جمله شماره تلفن او در اختیار شما قرار خواهد گرفت

 • محمد

  اگر برای بار مشکلی پیش بیاید شما خسارت را پرداخت می کنید؟

  • anna

   سلام
   بله باربری ما با بیمه نامه ای که صادر می کند تمامی خسارت هایی را که اتفاق بیفتد را پرداخت می کند

 • مریم مجیدی

  اگر جاده ترافیک باشد و ماشین باربری دیرتر به مقصد برسد به هزینه اضافه می شود؟

  • anna

   سلام
   خیر هزینه ی سفارش شما به هیچ وجه در هر شرایطی بیشتر نمی شود

 • دلارام عسگری

  سفارش فقط به صورت آنلاین گرفته میشه؟ پاسخویی تلفنی ندارید؟

  • anna

   سلام بله باربری ما به صورت آنلاین است و ثبت سفارش به صورت اینترنتی و با اپلیکیشن صورت می گیره

 • علی قهرمانی

  سلام- یه خاور از تهران تا شیراز چقدر هزینه داره؟

  • anna

   سلام برای هزینه ی دقیق و ثبت سفارش از اپلیکیشن استفاده کنید. لینک دانلود هم در سایت هست

 • فاطمه بزرگی

  سلام با وجود محدودیت های کرونایی برای رفتن از شهری به شهر دیگه، باربری شما انجام میشه؟ هزینه ی جریمه رو دریافت می کنید؟

  • anna

   سلام ماشین های باربری ما همگی مجوز های لازم برای ورود و خروج از شهر ها را دارند و تمامی مراحل باربری با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می شود

 • نوشتن نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *