ویژگی اپلیکیشن باربری

برترین ویژگی اپلیکیشن باربری را بشناسید !

ویژگی اپلیکیشن باربری

در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی اپلیکیشن باربری آشنا کنیم. به کارگیری از نرم افزار و اپلیکیشن حمل و نقل و بار با فراگیر شدن تکنولوژی و استفاده از تلفن های همراه هوشمند گسترش پیدا کرده اند. استفاده از این نرم افزارها باعث افزایش سرعت در جابجایی وسایل و مرسوله های پستی شده است. به همین دلیل تصمیم گرفتیم در خصوص ویژگی اپلیکیشن باربری برای شما توضیحاتی را ارائه دهیم. پس تا انتهای این مقاله با وزمه همراه باشید.

 

ویژگی اپلیکیشن باربری چیست؟

ویژگی اپلیکیشن باربری چیست و استفاده از آن چگونه باعث افزایش رفاه کاربران خواهد شد؟ در شهر بزرگی مثل تهران که روزمره نیم میلیون بسته پستی و وسایل جابجا میگردند , نیاز به یک نرم افزار عالی برای ثبت نیاز کاربران است . دارا بودن مورد های جامع و کاربردی و پباده سازی راحت , همینطور دسترسی و سرعت بالا از جمله خصوصیت هایی است که نرم افزار باربری بایستی داشته باشد . به دنبال معرفی ویژگی اپلیکیشن باربری باید خدمت شما عزیزان بگوییم که پست پر سرعت ، نصب آسوده و دسترسی پر سرعت به یک نرم افزار از مهم‌ترین مواردی است که باید توجه ویژه ای به آن شود.

ویژگی اپلیکیشن باربری

ساخت نرم افزارهای باربری 

در دنیای دیجیتال امروزکسب و کارها همواره در پروسه تغییرند و ما هر روز شاهد پرورش و ارائه سرویس ها دردسترس و بهتر از کسب و کار هستیم . شرکت حمل و نقل بین شهری یکی از مهم‌ترین نیازهای جامعه شهری بوده و اکنون شاهد حضور ماشین کرایه ای های اینترنتی , پیک موتوری آنلاین و اتوبار های آنلاین بین شهری و همچنین درون شهری هستیم .

کمپانی پیشگامان دامنه فناوری تحت عنوان یکی‌از وسیع ترین و بروزترین موسسات فعال در مسئله پباده سازی و پیاده سازی قابل انعطاف افزارهای زیر اینترنت و نرم افزار گوشی , همگی زیرساخت ها و بستر تولید استارتاپ ها و کسب و شغل های هوشمند را تولید کرده است .

اپلیکیشن ماشین کرایه ای آنلاین , پیک موتوری آنلاین , حمل و نقل آنلاین و سرویس ها یاری در بین جاده ای از مهم ترین محصولات ما در مسئله اتوبار و همچنین ویژگی اپلیکیشن باربری است .

نرم افزار حمل و نقل پیشگامان یکی از بهترین سیستم های موجود در مسئله رزرو و درخواست وانت , کامیونت و کامیون بوده , که بصورت به طور کامل ساکن و امن پباده سازی شده است و رابط کاربری و سیستم مدیریت دوچندان هوشمند و توسعه یافته ای را دارا میباشد . این پلتفرم در قالب نرم افزار آندروید و IOS و همینطور پرتال اینترنتی پیاده سازی شده‌است و پنل مدیر آن با خصوصیت های منحصر پیاده سازی شده‌است .

 

 

 

اپلیکیشن باربری چه ویژگی هایی داراست ؟ 

در این بخش که آن را اصل مطلب می نامیم شما را با بخش مهمی تحت عنوان ویژگی اپلیکیشن باربری آشنا می کنیم. اگر می خواهید که یک اپلیکیشن خوب را انتخاب کنید به شما پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

ویژگی اپلیکیشن باربری

تعیین مبدا و مقصد 

برای گزینش مبدا و مقصد شما میتوانید با به کار گیری از نقشه گوگل و بقیه نقشه های ساکن تعیین مسیر نمایید , قابلیت و امکان جستجوی صوتی و متنی مسیر هم در‌این سیستم موجود است . تعیین مبدا و مقصد یکی از مهم ترین و جالب ترین ویژگی اپلیکیشن باربری بین شهری است که می توان آن را در سایر اپلیکیشن ها نیز مشاهده کرد. با وجود این ویژگی شما نیازی به وارد کردن آدرس به صورت دستی ندارید و تنها با انتخاب مسیر از روی نقشه می توانید مسیر را تعیین کنید.

مشاهده نرخ حمل بار 

شما میتوانید مبنی بر فاصله و انتخاب نوع وسیله حمل بار , نرخ حمل آن را ملاحظه کنید , در سیستم مدیر کرایه پارامترهای کنترلی متعددی را از نگاه ازدحام , موقعیت آب و هوا , تخفیفات حیطه ای , کدهای تخفیف و هواداری در اختیار مدیریت سیستم قرار می‌دهد . وجود این ویژگی و مشاهده قیمت حمل بار قبل از انتخاب می تواند از جهات زیادی برای شما مفید واقع شود. زیرا در صورت عدم رضایت از نرخ می توانید آن را کنسل و لغو کنید و یا با تغییر وسیله نقلیه مبلغ حمل بار را به میزان زیادی کاهش یا افزایش دهید. به طور معمول این ویژگی از ویژگی اپلیکیشن باربری محسوب می شود.

جزئیات وسیله حمل بار 

شما قادرید علاوه بر تعیین روش پرداخت کرایه ( کیف پول, کارت بانکی و کرایه در محل ) , جزئیات گیرنده بار وارد نموده تا از تحویل بسته خویش مطمئن گردید . انتخاب گیرنده بار در اپلیکیشن های باربری باعث می شود تا محموله به هر شخصی تحویل داده نشود و امنیت آن به میزان چشم گیری افزایش یابد. حتی می توانید این مورد را تعیین کنید که در صورت رویت کارت ملی گیرنده محموله به او تحویل داده شود.

ویژگی اپلیکیشن باربری 

جزئیات بار 

در‌این سیستم شما خواهید توانست جزئیات بار , خصوصیات تحویل گیرنده بسته و سایر توضیحات بار ( نظیر شکستنی , قابل اشتعال و . . . ) را معین نمایند . در این مواقع نحوه نگهداری از بار و نوع بسته بندی آن نیز تغییر می کند و از بار شما مراقبت بیشتری به عمل خواهد آمد.

امکان ارسال تماس برای تحویل گیرنده 

در صورتی‌که شما تمایل داشته باشید می‌توانید اسم و گوشی تلفن تحویل دهنده را معلوم فرمائید تا رانندگان بتوانند به راحتی با ارسال کننده مرسوله رابطه برقرار نمایند . این ویژگی که جزو ویژگی اپلیکیشن باربری محسوب می شود این قابلیت را در اختیار شما قرار می دهد تا با وارد کردن شماره تلفن تحویل گیرنده امکان برقراری تماس را فراهم کنید تا محموله پستی به راحتی به او تحویل داده شود.

قابلیت برقراری تماس امن

این خدمت , قابلیت و امکان مخفی نمودن شماره مشتری و سرویس ها دهندگان را داراست , با این خدمت یوزرها می توانند با رانندگان تماس صوتی و چهره یی داشته باشند ( و بلعکس ) فارغ از این‌که شماره آنان نمایش داده شود . این خصوصیت با به کار گیری از قابلیت و امکان های اپراتورهای گوشی و بصورت اینترنتی قابل پیاده سازی است .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *