مزایای باربری چیست ؟

مزایای باربری 

فواید و مزایای باربری چیست و چه عواملی موجب می شود تا شما از سرویس ها و خدمات آنلاین برای حمل بار استفاده کنید؟ باربری درون شهری اغلب در خصوص اسباب کشی منزل انجام می شود و از وسایل نقلیه ای مانند خاور و کامیونت کمک گرفته خواهد شد. در این مطلب شما را جوانب مختلف و مزایای باربری آشنا می کنیم.

مزایای باربری موجب شده تا در سال های اخیر اغلب مردم به استفاده از خدمات شرکت ها و موسسات باربری بین شهری و دورن شهری روی بیاورند. در سال های گذشته که این نوع خدمات باب نبود افراد با استفاده از وسایل نقلیه شخصی اقدام به اسباب کشی و باربری می کردند و همین مساله باعث می شد تا وسایل آن ها صدمات زیادی از جمله شکستگی را متحمل شوند. در ادامه به توضیح ویژگی ها و مزایای باربری می پردازیم. اتوبارهای حرفه ای  و شرکت حمل ونقل بین شهری و درون شهری می توانند امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهند از جمله بسته بندی مناسب وسایل ، بکارگیری نیروهای حرفه ای برای بارگیری و تخلیه بار و …. . انتخاب موسسه باربری تاثیر زیادی در سلامت باربری و سالم به مقصد رسیدن بار خواهد داشت.

سهولت در برنامه ریزی

افرادی که قصد دارند خودشان اقدام به اسباب کشی کنند و از خدمات مدرن باربری استفاده نکنند در برنامه ریزی دچار مشکل خواهند شد. زیرا نمی توانند کارهای خود را سر موقع به اتمام برسانند. اما یکی از مهم ترین فوایدی که باربری برای شما دارد این است که شما می توانید با انتخاب روز اسباب کشی و رزرو آن، حتی از طریق اپلیکیشن حمل و نقل بار گام مهمی در بهبود برنامه ریزی داشته باشید.

حفظ سلامت بار 

اشتباهات زیادی از جمله عدم بسته بندی صحیح وسایل شکستنی و باربری نادرست آن ها باعث می شود تا شما نتوانید بار را سالم به مقصد برسانید. در مطالب پیشین به نحوه صحیح بسته بندی وسایل خانه قبل از اسباب کشی اشاره کردیم و گفتیم که بهترین روش این است که از کاغذهای باطله و مجله برای قرار دادن در بین ظروف شکستنی بهره بگیرید. همچنین دستمال های پارچه ای و لباس های کهنه و قدیمی نیز می تواند کارساز باشد. بسیاری از موسسات باربری که جلب رضایت مشتری برای آن ها اولویت زیادی دارد خودشان اقدام به بسته بندی وسایل تان می کنند. نیروهای حرفه ای با توجه به مهارت و تجربه ای که در این زمینه دارند به خوبی کار خود را بلدند. حمل صحیح بار تا مقصد نیز یکی دیگر از فاکتورهای مهم و بسیار تاثیرگذار در حفظ سلامت بار محسوب می شود.

وجود تجهیزات مناسب برای باربری 

قطعا افراد عادی از وسایل و تجهیزات باربری در منزل استفاده نمی کنند زیرا خرید و نگهداری آن ها را امری ضروری نمی دانند. اما هنگامی که درگیر اسباب کشی می شوید به خوبی نیاز به آن ها را درک خواهید کرد. یکی از مهم بهترین و مهم ترین مزایای باربری این است که شما بدون هیچ هزینه ای می توانید از تجهیزات بزرگ و کارآمد استفاده کنید. زیرا موسسات و شرکت های باربری که به طور تخصصی در این حوزه فعالیت می کنند از تجهیزات گسترده ای برخوردار می باشند که توسط آن ها می توانند عملیات بارگیری و تخلیه بار را به نحو احسن انجام دهند.

کاهش استرس 

وجود استرس در هنگام اسباب کشی و باربری امری بسیار طبیعی است. اگر باردار هستید و یا با توجه به مشغله کاریتان نمی توانید خودتان اقدام به باربری کنید به شما پیشنهاد می کنیم از مزایای باربری بهره مند شوید. اگر تنها اقدام به اسباب کشی کنید قطعا خودتان نیز به تنهایی باید عواقب و پیامدهای منفی آن را متحمل شوید که اصلا خوشایند نیست! اما زمانی که افراد ماهر در کنار شما حضور دارند می توانید استرس خود را کنترل کنید زیرا قطعا آن ها تجربه بیشتری نسبت به شما دارند.

مزایای باربری

کاهش هزینه های اسباب کشی 

حتما برای شما جای تعجب خواهد بود اگر بگوییم که استفاده از مزایای باربری می تواند به میزان قابل ملاحظه ای باعث کاهش هزینه های شما شود. اما واقعیت این است که شما هنگام استفاده از خدمات باربری و موسسات و شرکت های مربوطه هزینه کمتری پرداخت می کنید. زیرا ریسک شما کاهش پیدا می کند و وسایلتان در حین اسباب کشی دچار آسیب و خسارات مالی نخواهد شد. از طرفی استفاده از روکش ها، پلاستیک های حباب دار، کارتن و جعبه برای بسته بندی توسط شرکت و به سهولت انجام می شود.

عدم حمل وسایل سنگین توسط خودتان 

بسیاری از وسایل منزل مانند مبلمان، یخچال، فریزر، تخت خواب و …. از وزن بالایی برخوردارند. بلند کردن این وسایل توسط افرادی که هیچ تخصصی در این حوزه ندارند آسیب های زیادی به آن ها وارد می کند. کمردرد از مهم ترین پیامدهای منفی در این خصوص است. خانم هایی که باردار هستند نیز جزو مواردی هستند که به هیچ عنوان نباید وسایل سنگین را جابجا کنند. از مزایای باربری این است که شما نیازی به حرکت دادن وسایل سنگین ندارید بلکه موسسات و شرکت ها با فرستادن افراد کار آزموده به شما کمک خواهند کرد.

چینش صحیح وسایل در ماشین باربری

هنگامی که شما از وسیله باربری خودتان برای جابجایی استفاده می کنید قطعا به نحوه صحیح چیدمان وسایل در آن واقف نیستید. همین مساله باعث می شود تا شما مکررا در حال رفت و آمد باشید. اما شرکت ها و موسسات باربری به خوبی می دانند که باید وسایل را چگونه بچینند تا کمترین میزان رفت و آمد را داشته باشند. عدم مصرف زیاد سوخت نیز از مزایای بعدی باربری محسوب می شود. به همین دلیل تاکید می کنیم که استفاده از شرکت های باربری می تواند برای شما مقرون به صرفه و گامی در جهت کاهش هزینه باربری باشد.

مزایای باربری

استفاده از خدمات چیدمان  

یکی از خدماتی که اغلب موسسات باربری به شما عزیزان ارائه می دهند ” چیدمان ” است. به این معنی که اگر شما به دلایل مختلف مانند مشغله های کاری و یا ناتوانی قادر به چیدمان وسایل نبودید آن ها می توانند این خدمت را به شما ارائه کنند. این مساله باعث می شود تا خستگی شما بر اثر اسباب کشی به کمترین میزان خود برسد و تمرکز خود را بر روی سایر امور بگذارید.

بیمه کردن وسایل 

اغلب موسسات باربری خدمتی تحت عنوان ” بیمه کردن وسایل ” دارند که با استفاده از آن ها می توانید با خیال راحت اقدام به اسباب کشی کنید. اگر وسایل خود را بیمه کنید و در حین اسباب کشی هر گونه آسیبی به آن ها برسد قطعا بیمه خسارت شما را پوشش می دهد. قطعا استفاده از این خدمت هزینه باربری شما را افزایش می دهد اما به شما پیشنهاد می کنیم اگر وسایل تان ارزشمند و گرانبها هستند حتما از این قابلیت استفاده کنید زیرا حتما ارزش خواهد داشت.

وجود رانندگان حرفه ای 

رانندگان حرفه ای نقش بسیار حیاتی در به سلامت رسیدن بار شما به مقصد دارند. رانندگان ماشین ها باربری به خوبی می دانند که در شرایط مختلف باید چگونه عمل کنند. به طور مثال شما شاهد بارش باران و برف در روز اسباب کشی هستید. این وضعیت می تواند برای شما موقعیت اضطراری را ایجاد کند. قطعا اگر خودتان قصد داشته باشید باربری را انجام دهید از انجام این کار در روز بارانی و برفی منصرف خواهید شد. اما رانندگان حرفه ای با توجه به وضعیت و شرایط جوی به خوبی ماشین را کنترل می کنند و بار را به مقصد می رسانند.

عوامل موثر بر تعیین هزینه باربری کدامند ؟

پس از اینکه به بررسی مزایای باربری آنلاین پرداختیم نوبت به این می رسد که اشاره ای در خصوص هزینه و عوامل موثر بر آن نیز داشته باشیم. بسیاری از افراد تصور می کنند که باربری آنلاین نیازمند هزینه بیشتری نسبت به باربری های سنتی است. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. بلکه میزان خدمات و کیفیت آن تعیین ترین عامل محسوب می شود.

مزایای باربریمسافت

قطعا می دانید که فاصله بین مبدا و مقصد در تعیین هزینه باربری موثر است. به همین دلیل است که باربری درون شهری از هزینه کمتری نسبت به باربری بیرون از شهر برخوردار است. یکی از مزایای باربری آنلاین و استفاده از خدمات اینترنتی این است که می توانید قبل از اقدام به حمل و نقل ، با انتخاب مبدا و مقصد در اپلیکیشن های مخصوص ، هزینه را تخمین بزنید. در صورتی که اگر بخواهید از باربری سنتی استفاده کنید باید به صورت حضوری از شرکت های باربری سوال کنید.

تعداد طبقات

تعداد طبقات خانه یا محل کار یکی دیگر از عوامل تعیین کننده در هزینه باربری است. هر چه تعداد طبقات مکان مورد نظر بیشتر باشد باید از تعداد بیشتری کارگر استفاده کنیم و زمان بیشتری نیز برای اسباب کشی در نظر بگیریم. اما اگر خانه یا محل کار شما فاقد پله باشد هزینه کارگر نیز کمتر خواهد شد.

تعداد کارگران

هر چه وسایل شما بیشتر یا سنگین تر باشد باید از تعداد کارگران بیشتری استفاده شود. تمام این کارگران دارای دستمزد جداگانه هستند. شرکت های باربری معتبر از نیروهای کارآزموده و حرفه ای برای اسباب کشی و حمل و نقل استفاده می کنند. زیرا حمل و نقل وسایل مشتری نیاز به افراد امانت دار و معتمد دارد. در غیر این صورت ، شرکت های باربری با خسارت های مواجه خواهند شد.

استفاده از آسانسور یا پله

خانه هایی که فاقد آسانسور هستند باید هزینه بیشتری بابت باربری پرداخت کنند. زیرا کارگران مجبورند برای حمل و سایل از پله ها بالا بروند. حمل اثاثیه های سنگین مانند یخچال ساید بای ساید ، مبلمان ، تخت خواب و … از طریق پله ها زحمت بیشتری می طلبد. اما وجود آسانسور می تواند علاوه بر زحمت کمتر ، مدت زمان حمل وسایل را نیز کاهش دهد.

چیدمان وسایل در مقصد

بسیاری از شرکت های باربری خدمات متنوع و جدیدی را به مشتریان ارائه می دهند که می توان به جمع کردن و بسته بندی وسایل در مبدا و چیدمان مجدد آن ها در مقصد اشاره کرد. اگر قصد دارید از این خدمات بهره مند شوید باید هزینه بیشتری بابت باربری پرداخت کنید. این خدمات به عنوان مزایای باربری شناخته می شود که در جهت رضایت مشتری انجام خواهد شد. اما اگر توانایی پرداخت هزینه بیشتر را ندارید می توانید عملیات جمع آوری و بسته وسایل در مبدا و چیدمان آن ها در مقصد را خودتان انجام دهید.

نوع ماشین باربری

هر کدام از انواع ماشین باربری دارای هزینه جداگانه ای هستند. هر چه ماشین بزرگ تر و دارای گنجایش بیشتری باشد باید هزینه بیشتری بابت استفاده از آن برای اسباب کشی پرداخت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.