شرکت حمل و نقل بین شهری
بستری امن برای ارسال بار

به منظور راحت تر کردن حمل و نقل برای مردم در سرتاسر ایران، شرکت حمل و نقل بین شهری وزمه تاسیس شده است. هدف این شرکت این است که بدون اینکه نیاز باشد واسطه ای میان کاربر و رانندگان حامل بار باشد، کاربران بتوانند فقط با یک اپلیکیشن راننده خودشان را پیدا کنند تا بار آن ها را به مقصد برساند. وزمه، زیر نظر شرکت کیهان نوید مهر کیش می باشد که سابقه طولانی مدتی در عرصه باربری بین شهری دارد و کارکنان آن به خوبی از دغدغه های مربوط به حمل و نقل مردم با خبر هستند.

شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری

شرکت حمل و نقل بین شهری و بین جاده ای وزمه

شرکت حمل و نقل بین شهری و بین جاده ای وزمه با سابقه چندین ساله در زمنیه حمل و نقل و باربری، می خواهد این امکان را برای صاحبان بار و رانندگان مهیا کند که بتوانند بدون نیاز به واسطه و دردسر فرایند باربری را انجام بدهند. وزمه تحت نظارت شرکت کیهان نوید مهر کیش فعالیت می کند و نه تنها در بحث حمل و نقل حرفی برای گفتن دارد، بلکه با ارائه اپلیکیشن حمل و نقل بار نیز خود را پیشرو در تکنولوژی و صنعت معرفی کرده است.

ویژگی های شرکت حمل و نقل بین شهری

اعطای خدمات ویژه

امکان ثبت سفارش از اپ

دارای رانندگانی مجرب

دارای مجوزهای رسمی

تضمین امنیت بار

پشتیبانی لحظه ای

شرکت حمل و نقل بین شهری

شرکت حمل و نقل بین شهری
آماده خدمت گذاری به تمام استان ها

فرقی ندارد شما در کدام شهر و یا استان کشور ایران هستید و مقصد بار شما چقدر از مبدا فاصله دارد. برای هر شهری، شرکت حمل و نقل بین شهری وزمه آماده خدمت گذاری است تا بار شما را از مبدا به مقصد برساند.

برای ثبت سفارش فقط کافیه اپلیکیشن وزمه را دانلود کنید و سپس سفارش خود را ثبت کنید

خدمات شرکت حمل و نقل بین شهری

خدمات به شرکت های باربری

-مزایای ویژه باربری ها

-دسترسی سریع به رانندگان

-هزینه به صرفه و مناسب

-ضامن امنیت بار شما

-سرعت بالای انجام امور

-پشتیبان ویژه باربری ها

خدمات به صاحبان بار

-راحت و به صرفه

-پشتیبانی همیشگی

-حمل انواع بار ها

-تضمین امنیت بار شما

-پیشنهادات ویژه

-باربری جاده ای و بین شهری

خدمات به رانندگان

-مناقصه عادلانه

-مزایای ویژه رانندگان

-پشتیبان دائمی رانندگان

-سفارشات باربری زیاد

-کسب درآمد بیشتر

-بیمه راننده و کامیون

شرکت حمل و نقل بین شهری

دانلود اپلیکیشن باربری بین شهری

شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری

سوالات متداول

آیا ما می توانیم با وزمه همکاری داشته باشیم؟

بله شما می توانید با نصب کردن اپ به عنوان صاحب باربری ثبت نام کنید و رانندگان خود را تعیین کنید و کسب درآمد داشته باشید.

به عنوان راننده چگونه می توانم کارم را آغاز کنم؟

شما با دانلود و نصب کردن اپلیکیشن، فرمی را باید پر کنید که در آن اطلاعات خود و مدارک لازم را وارد می کنید. پس از تایید توسط کارشناسان ما، شما کار خود را می توانید آغاز کنید.

بارهای جابه جایی را بیمه می کنید؟

بله. در صورتی که صاحب بار درخواست بیمه نامه را بدهد، برای او صادر می شود و اگر بار خسارتی ببیند، به طور کامل توسط بیمه پرداخت می شود.

تماس با پشتیبانی

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ما تماس بگیرید

۰۲۱۴۴۶۳۶۳۲۳

فرم درخواست مشاوره

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

شرکت حمل و نقل بین شهری

دانلود اپلیکیشن رانندگان

شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری

اخبار وزمه در خبرگزاری ها

شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری
شرکت حمل و نقل بین شهری

الزامات و مجوزهایی که باید شرکت های حمل و نقل آنلاین داشته باشند

صدور بیمه نامه الکترونیکی

صدور بیمه نامه الکترونیکی

پشتیبانی قوی

دارای پشتیبانی قوی

مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

نماد اعتماد الکترونیک

نماد اعتماد الکترونیک

XPO

XPO Logistic

اکسپو لجیستیک یا XPO Logistic جزو شرکت های بسیار معروف در حوزه حمل و نقل به حساب می آید. درست است که خدمات این شرکت به حمل و نقل محدود نمی شود اما جزو بهترین شرکت های خدمات حمل و نقل محسوب می شود.

Eset

Estes

استس اکسپرس و یا Estes هم جزو شرکت های بسیار قوی در زمینه حمل و نقل به حساب می آید. این شرکت بیشتر در کشور کانادا فعالیت می کند اما Estes حمل و نقل و انتقال به دیگر جاهای آمریکای شمالی را نیز انجام می دهد.

ABF

ABF Freight

شرکت ABF Freight هم جزو شرکت های معروف در حوزه حمل و نقل به حساب می آید. این نوع شرکت ها معمولا در آمریکا فعالیت می کنند و بسیار خدمات B2B خوبی ارائه می دهند. از شرکت های مشابه ABF Freight هم می توان به FedEx Freight اشاره کرد که از تمام این ها هم معروف تر است.

شرکت وزمه دقیقا چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

شرکت وزمه دقیقا چه امکاناتی را ارائه می دهد؟

شرکت حمل و نقل وزمه با ارائه اپلیکیشن وزمه قصد دارد حمل و نقل بین شهری و بین جاده ای را برای صاحبان بار و رانندگان راحت تر کند. این شرکت با ارائه خدمات متنوع به صاحبان بار، شرکت های متفرقه، شرکت های باربری و متصدیان این امکان را برایشان فراهم می کند که به بهترین نحو ممکن روند باربری پیش برود. به این صورت که شرکت ها و صاحبان بار می توانند داخل اپلیکیشن ما درخواست باربری بدهند، در مناقصه شرکت کنند و راننده خودشان را انتخاب کنند و در نهایت پروسه باربری شروع بشود.

رانندگان شرکت باربری بین شهری همگی دارای تجربه ی کافی در این زمینه هستند. تمامی مدارک و سوابق کاری آنها توسط کارشناسان ما بررسی می شود و پس از تایید استخدام آنها صورت می گیرد. همچنین بیمه نیز شامل رانندگان می شود. هر راننده با شرکت در مناقصه و پیشنهاد قیمت پایین تر می تواند شانس خود را در دریافت بار بیشتر کند. البته قیمت پیشنهادی نباید کمتر و یا بیشتر از قیمت مصوب شود. تمامی فعالیت ها و فرآیند ها توسط کارشناسان شرکت مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خدمات شرکت حمل نقل بین شهری

برای اینکه شما به عنوان یک صاحب بار و یا راننده، تجربه‌ای دلنشین داشته باشید، شرکت حمل نقل بین جاده ای ما شرایط و خدمات ویژه ای را به شما ارائه می‌دهد که در ادامه آن‌ها را بررسی می کنیم.

ایجاد مناقصه آنلاین

پس از اینکه صاحب بار سفارش خود را ثبت کرد، رانندگانی که شرایط لازم را داشته باشند درخواست می دهند. این شرایط شامل داشتن ماشین باربری مناسب با نوع بار، داشتن زمان آزاد متناسب با زمان درخواست، دارا بودن تجربه ی کافی اگر مسیر دور و یا نا امن باشد و … . پس از این که از طریق سیستم رانندگان تایید شدند، مناقصه ای آنلاین بین آنها صورت می گیرد. به این روش که هر راننده قیمت مورد نظر خود را ثبت می کند و از بین آنها، مشتریان قیمت مناسب را انتخاب می کنند و سفارش نهایی می شود. البته قیمت های پیشنهادی همگی در بازه ی مصوب هستند و قیمت خیلی کم و یا خیلی زیادی پیشنهاد نمی شود.

خدمات شرکت حمل نقل بین شهری

یکی از مهم‌ترین نکات در زمان باربری ارسال بار با بسته بندی مناسب است. شرکت حمل و نقل ما با داشتن کارگرانی مجرب در زمینه ی بسته بندی آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است. فقط کافی است در زمان سفارش این ویژگی را انتخاب کنید. اگر بار شما ابعاد بزرگی با وزن بالا هم داشته باشد این امکان وجود دارد و البته در این شرایط بسته بندی بسیار مهم‌تر هم است.

چه ناوگان‌هایی در حمل بار بین شهری استفاده می‌شود؟

ناوگان ها باربری حمل بار بین شهری بر اساس نوع بار  کامیونت و کامیون،تریلر ،انواع کفی ها ،خاور و ترانزیت هارا شامل می شود

ثابت بودن هزینه

خیلی از اوقات پیش آمده است که در زمان سفارش باربری به صورت سنتی که از طریق ارتباط تلفنی صورت می گیرد، شخص پشتیبان هزینه ای را تعیین می کند. اما در آخر شما مجبور می شوید هزینه ی بیشتری را برای ماشین باربری و هچنین دستمزد کارگران بپردازید.

اما شرکت حمل و نقل بین شهری وزمه این چنین نیست. زمانی که سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت کردید، هزینه مشخص می شود و شما همان موقع به صورت اینترنتی پرداخت را انجام می دهید و مجبور به پرداخت هیچ اضافاتی نخواهید بود و اگر کسی از شما هزینه ی بیشتری درخواست کرد با تماس به پشتیبانی می توانید پیگیری کنید.

ایجاد موقعیت شغلی

مزایای ویژه ای که شرکت حمل و نقل بار ارائه می دهد، ایجاد موقعیت شغلی است. موقعیت شغلی برای رانندگان وانت، کامیون، تریلی و خاور برای جا به جایی بار. رانندگان بدون واسطه ای می توانند استخدام شوند و همچنین بیمه هم شامل آنها می شود. فقط کافی است به صورت آنلاین در سامانه عضو شوند و اطلاعات خود را تحویل دهند. سپس پس از تایید توسط کارشناسان مربوطه، وارد تیم وزمه خواهند شد. هزینه ای که برای هر سفارش بار، صاحب بار پرداخت می کند تنها درصد کمی از آن کم می شود و باقی آن به صورت کامل به حساب رانندگان واریز می شود.هر چه رانندگان در اپ فعال تر باشند و قیمت منصفانه تری را پیشنهاد دهند تا در مناقصه برنده شوند، حقوق بیشتری را دریافت خواهند کرد.

پرداخت خسارت

یکی از خدمات ویژه ای که شرکت حمل و نقل بین شهری ما ارائه می کند، پرداخت خسارت برای بار ارسالی و دریافتی است. به این خاطر که بار از شهری به شهر دیگر ارسال می شود به علت شرایط جوی متفاوت (مثل برف، باران و آفتاب گرم تابستان) ، مسافت طولانی بین شهر های مختلف ایران، وقوع حادثه های مانند تصادف، آتش سوزی و یا واژگونی ماشین باربری، همگی لزوم وجود بیمه نامه برای پرداخت خسارت را ثابت می کند. البته تمامی کارکنان و پرسنل ما همواره مراقب سلامت بار شما هستند ولی برای اطمینان خاطر بیمه نامه همیشه صادر می شود.

صدور بارنامه الکترونیکی

صدور بارنامه یکی از الزام های باربری ها و تحویل به صاحبان بار است. اما از آنجایی که شرکت باربری ما همه ی خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه می دهد، بارنامه را نیز به صورت الکترونیکی صادر می کند. بارنامه یکی از موارد مهم برای صاحبان بار، رانندگان و شرکت های باربری است تا بتوانند به راحتی بار را ردیابی کنند، از گذر راهداری در جاده ها و پلیس بگذرند و یا در زمان تحویل با مشکلی رو به رو نشوند. در زمان ثبت درخواست حواس تان به دریافت بارنامه باشد.

رعایت پروتکل های بهداشتی

یکی از الزامات روزانه در جهان امروز برای انجام هر کاری، رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا است. باربری ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و لازم است که آنها هم تمامی پروتکل ها را رعایت کنند. شرکت حمل و نقل ما با انجام تست های کووید به صورت دوره ای برای تمامی رانندگان و کارگران، همچنین با الزام زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی خیال شما را از بابت ناقل بودن آنها راحت می کنند. همچنین ماشین های باربری نیز ضدعفونی می شوند تا بار شما آلوده نشود.

امکان گسترش باربری

یکی از امکانات خوبی که شرکت باربری ما ارائه می دهد این است که صاحبین هر شرکت باربری دیگری می توانند شرکت خود را گسترش دهند و مشتریان زیادی را جذب کنند. به این صورت که با ثبت نام به صورت حقوقی در اپ می توانند رانندگان خود را معرفی کنند و سفارشات مشتریان را دریافت کنند و کارمزدی بسیار ناچیز را بپردازنند. این امکان برای باربری های نوپا ئ نا آشنا بسیار کارآمد است.

رعایت نکات ایمنی

رعایت نکات ایمنی اصول بسیار مهمی است که شرکت باربری ما همیشه آن را رعایت می کند و کارشناسان نیز بررسی می کنند که حتما رانندگان نیز این نکات را رعایت کنند. معاینه ی فنی ماشین های باربری به صورت دوره ای بررسی می شود و قبل از هر حرکت کارشناس حرفه ای ماشین را چک می کند تا اگر مشکلی هست برطرف شود. راننده در دوره های زمانی مشخص توقف می کند تا استراحتی کوتاه داشته باشد و سپس حرکت می کند. اگر شرایط هوا نامساعد باشد توقفی چند ساعته خواهد داشت تا شرایط بهتر شود.

الزامات شرکت حمل و نقل آنلاین

برای اینکه در دنیای آنلاین به عنوان یک شرکت در زمینه ی حمل و نقل بتوانید فعالیت کنید، لازم است که یکسری مجوزهای رسمی را داشته باشید تا مشتریان نیز به شما اعتماد کنند و جلوی خیلی از کلاه‌برداری ها گرفته شود.

صدور بیمه نامه الکترونیکی

یکی از ویژگی های مهمی که یک شرکت باربری آنلاین باید داشته باشد این است که بتواند بیمه نامه بار را به صورت اینترنتی و الکترونیکی صادر کند و در اختیار صاحبین بار و رانندگان قرار دهد. بیمه نامه یکی از واجبات باربری ها است که برای صاحبین بار بسیار ضرورت دارد. این بیمه نامه اگر به صورت ورقی صادر شود مشکلات زیادی را برای صاحبین بار به وجود می آورد و درگیری هایی مانند مراجعه به باربری، هدر رفتن زمان، پرداخت پول بیشتر و … را همراه خواهد شد . اما زمانی که بیمه از طرف شرکت باربری به صورت آنلاین صادر شود این مشکلات پیش نخواهد آمد.

دارای پشتیبانی قوی

از دیگر الزامات مهم برای یک شرکت باربری آن هم به صورت آنلاین، داشتن پشتیبانی اینترنتی خوب و قوی است. چون خدمات به صورت آنلاین ارائه می شود شاید خیلی از افراد نتوانند اعتماد کنند و یا بخاطر بودن در بستر اینترنت با چالش های مختلفی رو به رو شوند. از این جهت داشتن پشتیبانی کار بلد در هر ساعت از شبانه روز و در هر روز هفته بسیار مهم و حیاتی است. علاوه بر پیگیری بار که نیازمند پشتیبانی قوی در باربری آنلاین است، مراحل ثبت نام در اپ هم نیازمند تیم پشتیبانی کاربلد است تا بتوانند به راحتی افرادی را که به مشکل برخورده اند را راهنمایی کنند. مشکل ثبت نام هم برای صاحبین بار و هم برای رانندگان ممکن است رخ دهد. بخصوص برای رانندگان که باید مدارک خود را ارسال کنند بیشتر ممکن است با مشکلاتی رو به رو شوند که نیازمند تیمی صبور و ماهر هستیم تا با دقت پاسخگوی افراد باشند.

نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال

یکی دیگر از نمادهای مهم برای سایت شرکت های باربری، نماد مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال است که توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صاحبین احراز می شود. این نماد باعث اعتمادسازی به مشتریان می شود و این اطمینان را حاصل می کند که سایت و اپلیکیشن باربری دارای استاندارد های لازم هستند و هیچ گونه سواستفاده و کلاه برداری صورت نمی گیرد. شرکت ما نیز دارای این نماد است.

نماد اعتماد الکترونیک

یکی از مهم‌ترین مجوز ها، داشتن نماد اعتماد الکترونیک و یا اینماد است که شرکت وزمه نیز این نماد را داراست. پس از طی کردن یکسری مراحل قانونی و تحویل مدارک مورد نیاز این نماد صادر می‌شود که همواره موجب اعتماد سازی برای کاربران می شود.

نکات مهم در هنگام اسباب کشی بین شهری یا داخل شهر

  1. کمی تحقیق کنید و با اولین شرکت اتوباری که در آگهی دیدید تماس نگیرید
  2. حتما لیستی از وسایل خود و تعداد جعبه ها تهیه کنید. و با بردن هر وسیله به خانه در لیست خود جلوی آن یک تیک بزنید
  3. بیمه باربری وسایل و لوازم را حتما درخواست و چک کنید
  4. در روز اسباب کشی، تا حد امکان از کارگران حمل بار بخواهید تا بارهای سنگین را برای شما حمل کنند زیرا که آنها حرفه ای و با تجربه هستند
  5. یکی از مهمترین کارهاییکه هنگام اسباب کشی باید انجام دهید، فراهم کردن تعداد کافی جعبه و کارتن برای روز اسباب کشی و حمل بار است.
  6. وسایل سبک تر در جعبه های بزرگ و لوازم سنگین تر در جعبه های کوچک قرار داده شوند.
  7. حتما چند رز قبل از روز اسبابکشی به جمع آوری وسایل بپردازید.
  8. .فضاهای خالی درون وسایل شکستنی ر حتما پر کنید.
  9. جعبه هارا با چسب محکم کاری کنید.
شرکت حمل و نقل بین شهری

تاریخچه باربری

بشر همواره در باربری و جابجایی کالا مشکلاتی را داشته است  اقدامات زیادی در جهت رفع این مشکل نجام داده است تصور کنید که قبل از هر نوع حمل و نقل دیگر ، انسان ها پیاده سفر می کردند. آیا می توانید از تهران تا کرج را پیاده بروید؟ خوشبختانه ، بشر از ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد تا ۳۰۰۰ قبل از میلاد توانست حیواناتی مانند خر ، اسب و شتر را برای حمل و نقل رام کند و ازآن برای حمل و نقل استفاده کند. در ۳۵۰۰ سال قبل از میلاد ،اولین  چرخ در عراق اختراع شد. در ابتدا برای حمل و نقل روی آب از سازه ای شبیه قایق امروزی استفاده می شد که با سوزاندن کنده ها و حفر چوب های سوخته ساخته می شد. در سال ۳۱۰۰ قبل از میلاد ، در حالی که رومی ها دراروپا به ساخت جاده مشغول بودند اولین قایق بادبانی توسط مصری ها اختراع شد. و در طول انقلاب صنعتی ، اولین بزرگراه مدرن توسط جان لودون مک آدام ساخته شد.

نمونه ای دیگراز تلاش های بشرمی توان به رونمایی داوینچی از طرح اولین ماشین پرواز خود در حدود سال های ۱۴۹۲ پس از میلاد اشاره کرد. با اینکه هیچ وقت این ماشین ساخته نشد اما از آن به عنوان الهام بخش ترین اختراعات بعدی بشر یاد می شود.

سرانجام در قرن ۱۷ و ۱۸ ، بسیاری از روش های جدید حمل و نقل مانند دوچرخه ، قطار ، اتومبیل موتوری ، کامیون ، هواپیما و تراموا اختراع شد. در سال ۱۹۰۶ ، اولین اتومبیل با موتور احتراق داخلی ساخته شد. بسیاری از انواع سیستم های حمل و نقل مانند قایق ، قطار ، هواپیما و اتومبیل بر اساس موتور احتراق داخلی ساخته شده اند.

شرکت حمل و نقل بین شهری

اهمیت بسته بندی در شرکت حمل ونقل بین شهری

تقریبا بیشتر افراد از اهمیت بسته بندی اثاثیه منزل در هنگام اسباب کشی مخصوصا در باربری بین شهری شناخت دارند. این کار با گسترش شهر ها و افزایش لوازم خانه بسیار سخت شده است هرچند بعضی از افراد ترجیح میدهند که خودشان این کار را انجام دهند اما باید بدانید که بسته بندی اثاثیه منزل تخصص خاص و تجهیزات مخصوص دارد که معمولا همه افراد از عهده آن بر نمی آیند. و به کمک یک شرکت حمل و نقل بین شهری نیاز میباشد. همانطور که قبلا هم گفتیم اولین مرحله اسباب کشی بسته بندی آن می باشد و اهمیت بسته بندی بار کمتر ازحمل بار در شرکت حمل و نقل بین شهری نیست. زیرا بسته بندی صحیح می تواند باعث کمتر شدن فضای اشغالی لوازم، افزایش سرعت جابجایی و راحتی کار کارگران شود. بنابراین شرکت های حمل و نقل بین شهری و باربری با استفاده از نیروی کار ماهر و آموزش دیده در امر جمع آوری اثاثیه منزل و بسته بندی آن از صفر تا صد به شما خدمت رسانی می کنند.

29 نظر

  • رضا تفتی

    سلام
    انتقال بار به استان های کوچک مثل کهگیلویه و بویراحمد هم انجام میدین؟

    • anna

      سلام بله حتما. باربری به تمامی استان ها و شهرستان ها انجام میشه

  • میثم

    هزینه باربری شما چگونه حساب میشه؟

    • anna

      سلام
      هزینه ی باربری قیمت مشخصی نیست که بهتون بگم. در اپلیکیشن بعد از اینکه مبدا، مقصد و نوع ماشین باربری رو مشخص کردین قیمت هم به شما نمایش داده می شود

  • عماد سلیمانی

    سلام اگه بارها آسیب ببینند شما خسارت پرداخت می کنید؟

    • anna

      سلام بله حتما. باربری وزمه بیمه نامه برای شما ارسال می کنه و هر آسیبی که بار شما ببینه کل خسارت پرداخت می شود

  • غزل عدل دوست

    سلام دستمزد کارگر پس از پایان کار باید پرداخت بشه و نفری چقدره؟

    • anna

      سلام. مبلغ دستمزد با توجه به میزان بار و مسیر بررسی میشه و همان ابتدای کار در اپلیکیشن پرداخت صورت میگیره

  • علی گودرزی

    من به عنوان یک راننده چجوری میتونم در شرکت شما استخدام بشم؟

    • anna

      سلام
      اپ مخصوص راننده را دانلود کنید و در آن ثبت نام کنید و مدارک خود را برای ما ارسال کنید

  • محمد

    حداکثر چه تعداد کارگر می فرستید؟

    • anna

      سلام بستگی به میزان بار و وزن بار شما دارد. هر تعداد کارگز که نیاز باشد با ماشین ارسال می شود

  • نیلوفر رضایی

    سلام
    شما باربری به صورت بین المللی و با هواپیما هم انجام میدین؟

    • anna

      سلام خیر
      باربری ما فقط به صورت جاده ای و بین شهری است

  • خلیل زاده

    سلام- بعد از ثبت سفارش میشه کنسل کرد؟ جریمه ای داره؟

    • anna

      سلام
      اگر بعد از صدور بارنامه باشه هزینه ی بارنامه از جانب شما باید پرداخت شود. اگر پس از صدور بارنامه و بارگیری باشد، تمامی هزینه ها از طرف شما باید پرداخت شود

  • رضا غفوریان

    سلام
    چجوری میتونم با شرکت شما همکاری داشته باشم؟

    • anna

      سلام
      به عنوان یک شرکت باربری با نصب اپلیکیشن و پر کردن اطلاعات حقوقی می توانید سفارشات خود را دریافت کنید.
      به عنوان راننده نیز با نصب اپ مخصوص راننده ثبت نام کنید

  • ناصر فلاحتی

    رانندگان با چه ماشین های باربری میتونند در اپ شرکت شما ثبت نام کنند؟

    • anna

      سلام
      برای رانندگان با ماشین های وانت، تریلی، ترانزیت و کامیون امکان ثبت نام وجود دارد

  • akbari

    سلام به عنوان شرکت باربری مستقل میتونم با شما همکاری داشته باشم؟

    • anna

      سلام
      بله حتما
      شما با دانلود اپ ما و ثبت نام به صورت حقوقی می توانید حساب کاربری خودتون به عنوان یک شرکت باربری مستقل داشته باشید و کسب درآمد کنید

  • فرزانه کاشفی

    سلام
    شرکت شما بسته بندی بار را هم انجام می دهد؟

    • anna

      سلام
      خیر امکانات بسته بندی بار در حوزه ی خدمات ما نیست

  • حجت زاده

    سلام
    در مناقصه رانندگان هر قیمتی بخواهند می توانند پیشنهاد دهند؟

    • anna

      سلام
      خیر. تمامی قیمت ها توسط کارشناسان چک می شود و اگر راننده قیمتی خارج از بازه ی مشخص پیشنهاد دهد توسط سیتم پذیرفته نمی شود

  • آزاده

    سلام شرکت شما پشتیبانی به چه صورت ارائه میده
    ؟

    • anna

      سلام آزاده جان
      پشتیبانی شرکت ما به صورت ۲۴ ساعته و در هر روز هفته حتی روزهای تعطیل است. با اپ ، تماس مستقیم و یا شبکه های اجتماعی می تونید با پشتیبانی ارتباط داشته باشید

  • Bahram

    salam. chejori mitonam ba sherkat shoma hamkari konam?

  • نوشتن نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *